Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu


art

Straipsniai

 

Kaip efektyviai kontroliuoti šildymą savo namuose?
2021-11-26 Šaltinis: SpecDarbai.lt

Šis sezonas išgąsdino daugelį žmonių augančiomis dujų kainomis, kurios, deja palies daugelį šalies gyventojų. Galima tik pasidžiaugti, kad dalis žmonių jau anksčiau galvojo apie šildymo alternatyvas, kurios draugiškos ne tik piniginei, tačiau ir gamtai, tad dujinį šildymą pakeitė šilumos siurbliais, kurie šį sezoną ne tik nudžiugins nepaaugusiomis išlaikymo kainomis, tačiau ir dėmesio nereikalaujančia šiluma


Kaip efektyviai kontroliuoti šildymą savo namuose? title=

Tik čia galite sužinoti daugiau informacijos apie sistemas ir tuo pačiu atsakingai rasti tą, kuri labiausiai tinka Jūsų namuose. Juk jos atitikimas garantuoja ne tik našesnį veikimą, tačiau ir mažesnius išlaikymo kaštus.

Valdymas nuotoliniu būdu

Būtent sistemos valdymas nuotoliniu būdu šiuo metu labai vertinamas, kadangi padeda reguliuoti temperatūrą namuose, kai joje nėra žmonių. Jei Jūsų nėra namuose, galite temperatūrą sumažinti, o jau važiuojant pavyzdžiui iš darbo, galima Wi-Fi pagalba padidinti šilumos kiekį ir taip į savo namus įžengti jau esant labai maloniai, daugeliui žmonių labiausiai tinkamai +23 laipsnių temperatūrai.

Tokias galimybes teikia šilumos siurbliai oras-oras, kurie greta džiugina ir gana mažomis energijos sąnaudomis, tad gyventi patogiai ir tuo pačiu pigiai yra paprasta kaip niekada.

Oro valymo sistema

Jeigu norite, kad namuose pavyktų efektyviai kontroliuoti šilumą – tokiu atveju labai svarbu įsigyti ir geras rekuperacines sistemas, kurios išvalo namuose esantį orą. Kai kurie tai daro senoviniu būdu, tai yra, atidarę langus. Deja, tokiu atveju į patalpas patenka ne tik lauko oras, tačiau kartu su juo ir įvairios kietosios dalelės, kurios apsunkina žmogaus kvėpavimo takus.

Taip pat vis daugiau šilumos siurblių gamintojų savo įrenginiuose pradėjo diegti filtravimo sistemas, kurios valo orą bei naikina virusus ir bakterijas. Todėl įsigydami tinkamus įrenginius, galite turėti ne tik šiltus ir jaukius namus, bet ir kvėpuoti švariu oru!

Atsakingas vėdinimas yra labai svarbus darbas, tad be geros sistemos – namų apšildymas dažniausiai yra nuostolingesnis.

Saugai gamtą – taupai pinigus

Namų šildymui visada geriausia rinktis tokias įrangas, kurios ne tik draugiškos Jūsų piniginei ir tuo pačiu garantuoja geresnę gyvenimo kokybę, tačiau ir tokias, kurios yra draugiškos gamtai. Šiuo metu dažniausiai minimi šilumos siurbliai, kurie yra atsinaujinančios energijos galimybė puikiai atitinkanti skirtingų žmonių poreikius.

Inovatyvios sistemos padeda kur kas paprasčiau kontroliuoti šilumą namuose, tad ir gyventi – jaukiai, tačiau tuo pačiu pigiai ir suteikiant aplinkai kuo mažiau žalos.

Geriausios kokybės įranga, kuri leis jums gyventi saugiai, šiltai ir pigiai yra čia:

 

https://www.specdarbai.lt/produkto-kategorija/silumos-siurbliai-oras-vanduo/.

Renkantis visada verta tartis su specialistais, kurie gali atsakyti į visus kylančius klausimus ir padėti rasti tą kokybę, kurios reikia Jūsų namams ir tuo pačiu Jūsų poreikiams. Specdarbai.lt siūlo galimybę įsigyti įrangą išsimokėtinai, todėl neverta laukti kol bus sutaupyti pinigai. Šilumos siurblį galima turėti jau dabar puikiomis išsimokėjimo sąlygomis.

Valstybės parama

Aplinkos projektų valdymo agentūra net kelis kartus metuose skelbia kvietimus bei suteikia galimybę susigrąžinti dalį pinigų ir pasikeisti senus, neefektyvius kieto kuro katilus į šilumos siurblius. Tad kviečiame stebėti informaciją internete bei nepraleisti progos gyventi patogiai.

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
iris.lt
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt