Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu


art

Straipsniai

 

Kaip atnaujinti seną spintą?
2019-11-27 Šaltinis: Leojar.lt

Seni baldai gali papuošti ne tik klasikinio stiliaus interjerą, bet ir tapti gražiu modernių namų akcentu. Jei paveldėjote iš savo tėvų ar senelių senus baldus – spintą, stalą, kėdes, neskubėkite jų atsikratyti. 


Kaip atnaujinti seną spintą? title=

Jei nesiruošiate jų atnaujinti dabar, neparduokite kitiems, sudėkite viską į palėpę ar garažą, ir jie tikrai sulauks savo naujos gimimo dienos kažkada ateityje.

 

Žmonės senų baldų atsikrato dėl to, kad jie tampa morališkai pasenę arba tiesiog nemėgsta senovinių daiktų, be to, nežino, kaip tai daryti. Ką, pavyzdžiui, daryti su sena spinta? Bandyti šveisti ir dažyti pačiam, ar ieškoti specialaus meistro?

Pasiruošimas

Jei esate kantrus žmogus ir mėgstate meistrauti, tikriausiai nebijote imtis atnaujinti spintą pats. Visų pirma, ko jums reikia, tai laisvos vietos, kurioje galėtume atlikti visus atnaujinimo darbus.

 

Geriausia, jei tai būtų šildomas garažas ar kokios nors dirbtuvės, kuriose galėtumėte ir dulkes kelti, ir chemikalus naudoti, nes tai ne pats švariausias darbas pasaulyje. Žinoma, dalį darbų galima perkelti į lauką jei gyvenate nuosavame name, tačiau šiuos darbus planuokite tik pavasarį ar vasarą kai mažesnė lietaus tikimybė.

 

Asmens apsaugos priemonės šiam darbui yra būtinos, be įrankių kurių jums prireiks, turėkite ir kvėpavimo takus apsaugančias kaukes, akinius ir pirštines.

Procesas


Prieš pusė amžiaus ir anksčiau baldai namams buvo gaminami kur kas kokybiškiau nei tai daroma dabar. Visų pirma todėl, kad naudojama kokybiškas džiovinta mediena, jokių suspaustų dulkių ar drožlių plokščių ir panašių dalykų tuo metu nebuvo, todėl šiuos baldus galime vis dar atnaujinti. Išorinį sluoksnį galima nuvalyti su chemikalais arba lengvo smėliavimo būdu.

 

Chemikalai ištirpdo seną lako sluoksnį ir susikaupusį purvą kurį vėliau reikia švariai nuvalyti. Į pagalbą galima pasitelkti švelnų šlifavimo popierių, susidariusias dulkes geriausia išsiurbti.

 

Pajuodusiais arba išbalusias vietas reikia impregnuoti su skirtingo poveikio chemikalais tol, kol pavyks pasiekti vienodą atspalvį. Spintos vidaus atnaujinti nebūtina nes visgi ji būna uždaryta o labiausiai mums rūpi tik išorinis vaizdas.

 

Nuvalę visą spintos paviršių palikite 24 val. išdžiūti ir tuomet bus galima užtepti nauju sluoksniu dažų, aliejaus arba lako, pagal tai, kokį galutinį rezultatą norite matyti. Visus darbus atlikite gerai apšviestoje patalpoje, kad nepaliktumėte akivaizdžių trūkumų ir galėtumėte juos pataisyti laiku.

Per daug sudėtinga užduotis? Tada belieka kreiptis į profesionalus, kurie padės. Aišku, ne už „ačiū“. Tai daug laiko, žinių ir specialios įrangos reikalaujantis darbas, tad pasidomėkite ir meistrų kvalifikacija.

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
iris.lt
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt