Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu


art

Straipsniai

 

Ką reikia žinoti apie židinių montavimą?
2013-09-11 Šaltinis: euro2012.lt

Židiniai – puikus pasirinkimas, kadangi jie net tik šildo, bet ir puošia mūsų namus. Vis dėlto, jei norite turėti židinį savo namuose, turėtumėte išmanyti keletą svarbių dalykų apie jų montavimą. Jei šis procesas jums nepažįstamas – būtinai perskaitykite šį straipsnelį.


Ką reikia žinoti apie židinių montavimą? title=
Nuotr. yakal.net

Vienas svarbiausių dalykų, susijusių su židinių montavimu, yra židinio pagrindas. Įprasta manyti, jog židinio kapsulės montavimo procesas nereikalingas, tačiau yra priešingai. Visi, kurie įsigyja židinį, nori, kad jis būtų ne tik stabilus, bet ir ilgai tarnautų. Jei židinio kapsulė nebus įmontuota, šie tikslai taps nepasiekiami. Koks pagrindas yra tinkamiausias židiniams? Vienas paprasčiausių, tačiau neprasčiausių variantų yra betonuotos grindys. Taigi, tinkamas židinio pagrindas yra pirmasis žingsnis siekiant tinkamai sumontuoti židinį.

Sandarinimas yra neatsiejama židinių montavimo dalis. Nors viena svarbiausių židinio detalių yra laikoma jo kapsulė, nedera pamiršti, jog kaminas yra ne ką mažiau svarbus. Labai svarbu, kad kaminas būtų tinkamai užsandarintas, kadangi dūmai pro jį turi rūkti be jokių trukdžių. Netinkamas kamino užsandarinimas gali ne tik neužtikrinti tinkamo dūmų pašalinimo, bet ir sukelti rimtesnių problemų.

Verta pakalbėti apie atstumus, kurie turi būti apgalvoti dar prieš pradedant montavimo procesą. Kaip žinia, židiniai gali ne tik atnešti naudos, bet ir nemalonumų. Tam, kad jų nekiltų, yra būtina užtikrinti saugius atstumus. Svarbiausias dalykas, susijęs su atstumu, yra užtikrinimas, kad židinio kapsulę nuo sienos bei baldų skirs bent 20 cm pločio tarpelis.

Na, o kas laukia židinio savininkų, tuo atveju, jei montavimo procesas bus atliktas netinkamai? Tokiu atveju, eksploatuojant židinį gali kilti įvairių problemų. Keletas dažniausiai pasitaikančių problemų, kurio priežastis – netinkamas židinių montavimas : degančių dažų kvapas, pajuodęs stiklas, dūmų veržimasis į kambarį. Šių situacijų pasekmės gali būti gana rimtos: yra tikimybė pažeisti židinį, o dėl kambaryje esančių dūmų, galite pasijausti itin nemaloniai.

Baigus montuoti židinį, yra privalu žinoti, kaip jį tinkamai kūrenti. Jei šių žinių neturite, nepraleiskite progos pasikonsultuoti su židinį turinčiais draugais, specialistais ar tiesiog paieškoti informacijos internete.

Baigiant šią temą belieka tik priminti, jog židinys turi būti kokybiškas bei patikimas.Tačiau išsirinkti puikios kokybės židinį dar ne viskas – būtina pasirūpinti jo montavimu. Na, o tam, kad židiniai ir krosnelės būtų montuojami tinkamai, nesiimkite šio darbo patys – kreipkitės į profesionalus, turinčius ilgametę patirtį.

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt