Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu


art

Straipsniai

 

Ką reikia žinoti apie akmens masės plyteles?
2022-06-17 Šaltinis: Akmenys.lt

Akmens masės plytelės yra nepakeičiama priemonė tada, kai norite namų viduje arba jų išorėje turėti išvaizdžią, akiai malonią apdailą. Jos tinka ir virtuvėje, ir vonioje, ir koridoriuje, ir net svetainėje. Dėl savo išskirtinių savybių ir patvarumo, jos tinka ne tik uždarose patalpose, bet ir lauko sąlygomis. Interneto svetainėje akmenys.lt rasite daugiau informacijos šia tema.


Ką reikia žinoti apie akmens masės plyteles? title=

Kokių esama akmens masės plytelių?

Akmens masės plytelės pasižymi savo dydžių ir spalvų įvairove. O jų paviršius irgi būna įvairus – nuo lygaus, poliruoto ar glazūruoto iki nelygaus, šiurkštaus. Tam tikros optinės jų savybės gali sukurti pageidaujamą iliuziją. Jei patalpą išklosite didelio formato akmens masės plytelių danga, ši atrodys esanti didesnė, nei tikrovėje. Priešingą vizualinį efektą sukels mažo formato plytelės. Akmens masės plytelėmis yra padengiamos vidaus patalpų arba lauko terasų grindys, lauko ir vidiniai laiptai.

Kuo skiriasi glazūruotos akmens masės plytelės nuo neglazūruotų?

Glazūruotos akmens masės plytelės yra blizgančio arba poliruoto paviršiaus. Jos dažniausiai yra naudojamos vidinių patalpų apdailai, nes lauke po lietaus pasidarytų labai slidžios, todėl grėstų pavojus patirti traumą. Tuo tarpu neglazūruotos akmens masės plytelės pasižymi ypatingu patvarumu. Jas galima naudoti ir lauko sąlygomis. Jų paviršius būna matinis, pusiau blizgus arba poliruotas. Vidinėse patalpose patariama naudoti plonesnes plyteles, kurios neviršytų penkiolikos milimetrų storio. Lauke labiausiai tinka neglazūruotos dvidešimties milimetrų storio akmens masės plytelės.

Ką reikėtų žinoti apie akmens masės plytelių naudojimą kapaviečių dekorui?

Kadangi šios rūšies plytelės yra labai patvarios ir ilgaamžės, o jų paviršius lengvai valomas, jas praktiški žmonės vis noriau naudoja kapaviečių padengimui. Kapavietę užklojus akmens masės plytelėmis, jai nebereikės dažnos nuolatinės priežiūros.

 

Kapas ne tik atrodys gražiai, bet ir bus patikimai apsaugotas nuo lietaus drengimo, purvo terlionių, pušų ar kitų kapinėse augančių spygliuočių medžių skujų taršos, kitų gamtos išdaigų, neduodančių ramybės ištisus metus. Be to, iš akmens masės plytelių, kad kapavietė atrodytų gražiau, galima išdėlioti išvaizdžius, skirtingų spalvų ornamentus, kurie patrauks visų dėmesį.

Kaip valyti akmens masės plyteles?

Jei norite, kad akmens masės plytelės visada atrodytų kaip naujos, rinkitės tuos valiklius, kurie pasižymėtų savo neutralumu, o jų rūgštingumas neperkoptų pH7 normos. O jų valymui nenaudokite šiurkščių metalinių šepečių, kad nenubraižytumėte plytelių. Kaip žinia, akmens masės plytelių, kurios skirtos grindims dengti, drėgmės pralaidumas yra labai mažas, todėl siekdami, kad purvas neliptų prie jų paviršiaus, jas vertėtų impregnuoti.

 

Tai atlikus, plytelių priežiūra pasidarytų dar lengvesnė. Jeigu susidomėjote akmens masės plytelėmis ir norėtumėte jų įsigyti, kreipkitės į internetinę parduotuvę adresu: https://www.akmenys.lt/akmens-mases-plyteles ir jūsų pageidavimai bus išpildyti.

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
iris.lt
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt