Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu

news
Naujienos

 

Ką didmiesčiuose galima nupirkti už 75 tūkst. eurų?
2017-04-26 Šaltinis: Aruodas.lt

75 tūkst. eurų – daug ar mažai? Pažiūrėjus į nekilnojamojo turto skelbimų portale Aruodas.lt esančius būsto skelbimus, tenka konstatuoti, kad kai kuriose šalies didmiesčių vietose tokia suma yra minimumas, o kitose – daugiau nei pakankama. Taigi kokie horizontai atsiveria rinktis nekilnojamąjį turtą didžiausiuose šalies didmiesčiuose, turint 75 tūkst. eurų?


Ką didmiesčiuose galima nupirkti už 75 tūkst. eurų?
Nuotr. Luko Balandžio

Vilniuje – už šią kainą ribotas didesnių butų pasirinkimas

 

Sostinėje 75 tūkst. eurų turinčiam pirkėjui Vilniuje vertėtų pradėti žvalgytis nuo vieno kambario buto. Balandį vidutinė vieno kambario buto pasiūlos kaina sostinėje buvo 46 tūkst. eurų. Taigi teoriškai vieno kambario butą galima įsigyti bet kuriame Vilniaus mikrorajone.

 

Tačiau iš tiesų yra išimčių – pavyzdžiui, Senamiestis. Čia vidutinė vieno kambario buto kaina skelbimuose buvo šiek tiek didesnė – 77 tūkst. eurų, taigi reikėtų pasitelkti derybinius gebėjimus, norint apsigyventi šioje Vilniaus dalyje. Vidutinė dviejų kambarių butų pasiūlos kaina Vilniuje šiuo metu yra 87 tūkst. eurų, todėl 75 tūkst. eurų turėtų neužtekti, tačiau skirtinguose mikrorajonuose kainos gerokai skiriasi, todėl minėta suma tik apriboja, tačiau ne panaikina pasirinkimo.

 

Dviejų kambarių butą turint 75 tūkst. eurų įsigyti kai kuriuose Vilniaus miegamuosiuose rajonuose galima, pavyzdžiui, Fabijoniškėse (74,5 tūkst. eurų), Justiniškėse (66,5 tūkst. eurų), Lazdynuose (66 tūkst. eurų), Pašilaičiuose (73 tūkst. eurų), Baltupiuose (73 tūkst. eurų), Viršuliškėse (75 tūkst. eurų).

 

Jei mėgstate erdvę ar turite šeimą ir dairotės didesnio buto, tuomet su 75 tūkst. eurų suma sostinėje mikrorajonų pasirinkimas nėra itin didelis. Trijų kambarių butą už minėtą kainą galima įsigyti Naujininkuose (74 tūkst. eurų), Karoliniškėse (74 tūkst. eurų), Šeškinėje (76 tūkst. eurų).

Kaune – tik kelios išimtys

 

Kaunas žmonėms, turintiems 75 tūkst. eurų, yra svetingas miestas. Vertinant tik vidutines Aruodas.lt butų pasiūlos kainas Kaune, su minėta suma pasirinkimas yra neribojamas. Už vieno kambario butą prašoma vidutiniškai 29,5 tūkst. eurų, už dviejų – 54 tūkst., už trijų – 74 tūkst. eurų.

 

Tačiau jei pažiūrėsime detaliau, yra rajonų, kur už 75 tūkst. ir dviejų kambarių buto neįsigysi. Pavyzdžiui, Fredoje dviejų kambarių butas skelbimuose kainuoja vidutiniškai 84 tūkst. eurų, Centre – 85 tūkst. eurų, o brangiausi yra Senamiestyje – 88 tūkst. eurų. Norintys trijų kambarių buto už 75 tūkst. negalėtų apsigyventi ir Žaliakalnyje (83,5 tūkst. eurų), Centre (107 tūkst. eurų) ir Senamiestyje (122 tūkst. eurų).

Klaipėdoje – pakankamas pasirinkimas tam tikrose miesto dalyse

 

Aruodas.lt statistika rodo, kad kai kuriuose Klaipėdos mikrorajonuose nekiltų problemų norint už 75 tūkst. eurų įsigyti vieno, dviejų ar trijų kambarių butą, o kai kuriuose trijų kambarių butui šios sumos nepakaktų.

 

Pagal vidutines kainas matyti, kad Klaipėdoje už vieno ir dviejų kambarių butus prašoma atitinkamai 31 tūkst. ir 57,5 tūkst. eurų, o už trijų – 84 tūkst. Yra nemažai rajonų, kuriuose už minėtą kainą būtų galima įsigyti ne tik vieno ar dviejų kambarių butą, bet ir trijų. Pasirinkimas nebūtų ribojamas Bandužiuose, Laukininkuose, Žvejybos uoste, Vingyje, Naujakiemyje, Žardininkuose, Rumpiškėse, Debreceno, Baltijos, Paupių ir Sportininkų mikrorajonuose. O Tauralaukyje, Alksnynėje, Vėtrungėje, Kauno, Mažojo kaimelio, Miško, Centro ir Melnragės mikrorajonuose būtų galima rinktis iš vieno-dviejų kambarių butų, bet iki trijų trūktų nuo 2 tūkst. iki 60 tūkst. eurų. Su 75 tūkst. eurų besižvalgantys į Senamiestį ir Girulius galėtų rinktis tik iš vieno kambario butų. Senamiestyje už tokį butą prašoma vidutiniškai 51,5 tūkst. eurų, už dviejų – 82 tūkst. eurų, o už trijų – 108 tūkst. eurų. Giruliuose vieno kambario butų pasiūlos šiuo metu nėra, dviejų kambarių butą norima parduoti vidutiniškai už 138 tūkst., o trijų – už 147 tūkst. eurų.
 

 
Kitos teminės naujienos:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
iris.lt
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt