Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu


art

Straipsniai

 

JUODASIS PENKTADIENIS: geros žinios ne tik rūbų ir batų pirkėjams, bet ir kuriantiems savo namus!
2019-11-27 Šaltinis: UAB ARDENA

Jau šį penktadienį, lapkričio 29 d.visą pasaulį užvaldys vienas didžiausių išpardavimų metuose. Teigiama, kad pasaulinė prekyba per vieną dieną sugeneruoja iki 30 % visų metinių pajamų. Jau keletą metų ir Lietuvos prekybininkai prisijungia prie juodojo penktadienio (angl. BlackFriday) išpardavimų, tačiau vis dar aktyviausias nuolaidas siūlo rūbų ir avalynės prekeiviai. 


JUODASIS PENKTADIENIS: geros žinios ne tik rūbų ir batų pirkėjams, bet ir kuriantiems savo namus! title=

„Ardena“ – vienas didžiausių specializuotų šviestuvų ir žaliuzių salonų tinklas Lietuvoje taip pat jau ketvirtus metus jungiasi prie šios išpardavimų dienos ir šiais metais yra pasiruošę savo klientams pasiūlyti neregėto dydžio nuolaidas šviestuvams bei langų uždangoms.

 

Apie tai, ar klientus veikia tokio mąsto išpardavimai interjero prekėms, ar naujakuriai skuba pigiau įsigyti būtinus namų atributus ir pasitikti Kalėdas jaukesniuose namuose, kalbamės su šios įmonės marketingo vadove Ivona Litvinovič.

Viena diena metuose, kai kainos pasiekia savikainą

“Ardena” salonuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose paskutinį lapkričio penktadienį (2019 m. lapkričio 29 dieną)kasmet vyksta absoliučiai juodas, didelis ir nepakartojamas “BlackFriday” išpardavimas. Tai vienintelė diena metuose, kai nuolaidos bus taikomos beveik visoms prekėms, o specialūs pasiūlymai daugybei šviestuvų ir kitų prekių sieks net iki 50 %.

 

„Per metus, mūsų salonų ekspozicijos itin gausiai prisipildo šviestuvais, o jau sausio mėnesį mes sužinome, kada gausime naujienas, todėl vertindami šį verslo ciklą, prisijungiame prie šio didžiojo išpardavimų maratono ir klientams siūlome absoliučiai geriausias kainas, kokias tik galime pasiūlyti.

 

Pas mus nėra jokios apgaulės – tiesiog sudarome galimybę 2019 metų kolekcijas įsigyti pigiau, kad turėtumėm vietos naujienoms“ – pasakoja įmonės atstovė.

Reikia nusiteikti palaukti

Didžiausias „BlackFriday“ išpardavimas kelia nemenkus iššūkius, nes klientų srautas kyla kelis kartus. Salonuse dirba papildomas skaičius darbuotojų, tačiau kadangi produktai išduodami iš ekspozicijos „čia ir dabar“ – gali reikėti palaukti, kol šviestuvai bus nuimti ir supakuoti. Be abejonės, bus patenkinti ir išrankiausiųjų lūkesčiai, nes nepaisant didelių nuolaidų ekspozicijoje, visi klientai gali pateikti užsakymus ir iš katalogų net su 15 % nuolaida.

 

“Tokiosprogos mūsų veiklos istorijoje pasitaiko itin retai ir tik tikrai ypatingų progų metu.“ – specialius pasiūlymus vardija „Ardena“ marketingo vadovė.

Labiausiai įvertina lojalūs klientai

Kas dažniausiai naudojasi “Black Friday” pasiūlymais – tai nuolatiniai klientai, kurie tiksliai žino, ko nori ir papildomos nuolaidos mėgstamiems produktams įsigyti yra puiki paskata, kurios po to gali teksti laukti vėl visus metus.

 

Architektai ir dizaineriai atsiveda savo klientus iš anksto, yra atrenkamos pozicijos, o jau paaiškėjus nuolaidoms – jos įsigyjamos, taip sutaupant ženklias sumas pinigų. Dar labai auga žaliuzių ir roletų klientų srautas, nes tie, kurie žino “Ardena” ilgametę patirtį ir kokybę bei nuolaidų sistemą, puikiaisupranta, kad 30 % visoms vidinėms žaliuzėms užtikrina vienas žemiausių kainų rinkoje, kuriomis verta pasinaudoti.

Pasinaudokite puikiais pasiūlymais ir atraskite tai, ko taip ilgai ieškojote. 

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
iris.lt
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt