Kokie yra 3 pagrindiniai klausimai renkantis skalbinių džiovyklę?

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

1. Kur statyti. Nuo to priklausys džiovyklės rūšis – renkanti drėgmę (kondensacinė) ar pašalinanti drėgmę per ventiliacinę angą (ventiliacinė):

– Kondensacinėje skalbinių džiovyklėje išgarintas vanduo patenka į tam skirtą vietą. Po džiovinimo vandenį reikia išpilti. Tai suteikia statymo laisvę, tačiau sukuria įsipareigojimą vis pravalyti filtrą. Tiesa, verta atkreipti dėmesį kurioje džiovyklės vietoje yra įdėtas filtras – kuo jį išimti paprasčiau, tuo ši pareiga lengvesnė.

– Ventiliacinė skalbinių džiovinimo mašina drėgmę pašalina per ventiliacinę angą, kas reiškia, jog prietaisą reikės statyti šalia angos ir papildomai pasirūpinti prijungimu.

2. Kokio dydžio. Ne paslaptis, kad džiovyklė efektyviau dirba neužpildyta. Kai kurie specialistai rekomenduoja ją naudoti netgi pusiau tuščią – taip rūbai mažiau susilamdys ir išdžius greičiau. Ką benuspręstumei, džiovinimo mašinos dydis tikrai svarbus. Šeima, vaikai, viskas susideda. Greičiausiai neverta rinktis tokios, kurią dėl šeimos pagausėjimo po metų reikės keisti. Iš esmės yra dviejų išmatavimų džiovyklės – 35 ir 60 centimetrų pločio, kuriose telpa nuo 3 iki 9 kg rūbų.

3. Kokių džiovinimo programų reikia. O jų yra tikrai daug: „garo funkcija“, kad rūbai mažiau glamžytųsi; „švelnus džiovinimas“ jautriai medžiagai; „vėdinimas karštu oro“ siekiant sumažinti įsisenėjusį kvapą; „džiovinimo atidėjimas“ norint nustatyti darbo pradžią po tam tikro laiko; „marškiniai“ efektyviam marškinių džiovinimui; „džinsai“ norint išdžiovinti tik džinsus ir t.t. Bet kiek programų panaudosi praktiškai? Dažniausiai naudojamos vos kelios, tad klausimas ar verta papildomai mokėti už įvairias džiovinimo programas, kurių galbūt net nejungsi.

Žinant atsakymus į šiuos tris klausimus jau įmanoma išsirinkti gerą skalbyklę.