Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu


art

Straipsniai

 

Interjero tendencijos: įvardijo, kokių baldų ir spalvų paklausa auga
2018-01-30 Šaltinis: LRT TELEVIZIJOS laida „Laba diena, Lietuva“, LRT.lt

Interjero detales ir akcentus kuriantys profesionalai sako, kad žmonės pradėjo rūpintis ne tik tuo, ką valgo ar dėvi, bet ir kokioje aplinkoje gyvena. Interjere atsiranda vis daugiau natūralių medžiagų ir spalvų, ypač didmiesčiuose pradeda populiarėti kelių funkcijų baldai, kadangi bandoma išsitekti mažo ploto būstuose. 


Interjero tendencijos: įvardijo, kokių baldų ir spalvų paklausa auga  title=
Nuotr. HuffingtonPost.com

Tradicinių šeimų, kurias sudaro trys-keturi asmenys pastebimai mažėja. Žmonės visame pasaulyje šeimas kuria vis vėliau, jei apskritai tai daro. Skaičiuojama, kad pusė amerikiečių yra vieniši, o Europoje vienas gyvena kas trečias gyventojas. Vienišiai dažniausiai gyvena didmiesčiuose, o tai reiškia, kad gyvenamosios erdvės miestuose mažėja.

Tai lemia, kad vieniši didelių miestų gyventojai būstą vis dažniau nuomoja, mažo ploto, pavyzdžiui, 13 kv. m, būstas populiarėja.

Maža erdvė reikalauja funkcionalumo, todėl baldų, kuriuos galima išnaudoti įvairiai, pardavimai auga. Ir visgi baldų funkcionalumą lenkia dar viena tendencija. Gyventojams tampa svarbu, iš ko pagamintos medžiagos juos supa namuose ir kaip visa tai būtų galima panaudoti vėliau.

„Kalbant apie interjero kūrimą, tampa svarbu ne tik tai, kokiu būdu gamintojas sukuria produktą. Vartotojams vis aktualiau tai, ką gamintojas ar pats vartotojas gali daryti su gaminiu, kai jis nebereikalingas. Kaip jį būtų galima panaudoti kitur“, – sako parodų centro „Messe Frankfurt“ viceprezidentas Olafas Schmidtas.

Jo teigimu, kalbant apie populiarias šių metų spalvas, galima išskirti kelias tendencijas.

„Šiais metais tikriausiai pamatysite daug žalios spalvos, gamtos motyvų, tačiau taip pat pastebėsite indigo atspalvių – tai sena spalva, atgimstanti naujomis interpretacijomis“, – tikina O. Schmidtas.

Daugiau apie tai – Jovitos Sukackaitės reportaže. 

  
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
iris.lt
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt