Interjeras

Jums gali pasitarnauti sieniniai šviestuvai, kurie padeda sukurti patogų, estetišką ir funkcionalų apšvietimą su daug privalumų

Modernėjant namų apšvietimui – sprendiniuose pastebime vis mažiau lubinių dekoratyvinių šviestuvų. Bendrąjį apšvietimą užtikrina magnetinės bėgelių sistemos arba įleidžiami, užglaistomi ar vos pastebimi šviestuvėliai. Siekiant namuose daugiau jaukumo – Jums gali pasitarnauti sieniniai šviestuvai, kurie padeda sukurti patogų, estetišką ir funkcionalų apšvietimą su daug privalumų:

Kaip prie aplinkai draugiško interjero gali prisidėti jungiklis ar kištukinis lizdas?

Šiuolaikiniuose namuose, biuruose ir komercinėse patalpose interjero sprendimai vis labiau prisideda prie tvaresnės ir gražesnės ateities kūrimo. Tai apima LED...

Kada tenka avariniu būdu atrakinti durų spyną?

Spynos, kaip ir visa kita šioje žemėje, nėra amžinos. Kuo ilgesnį laiką atitarnauja, tuo labiau su jomis galimi įvairūs nesklandumai....

Aromas del Campo | 2024 kolekcija

Vienas populiariausių ir bene labiausiai Lietuvos dizainerių mėgstamų prekių ženklų pristato šių metų naujienas.

Bėginės apšvietimo sistemos: palyginimas ir naudojimo galimybės

Bėginės apšvietimo sistemos – modernus interjero apšvietimo sprendimas, kuris į gyvenamąsias erdves atkeliavo įkvėptas didelių pramoninių objektų. Šiame straipsnyje išnagrinėsime bėginių apšvietimo sistemų savybes ir palyginsime jas, atkreipdami dėmesį į jų pagrindinius pranašumus ir skirtumus.

IŠMANIOJI ŠVIESA. Apšvietimo sistemos svarba ir galimybės išmaniuosiuose namuose

Lietuvoje, kur daugiau nei pusę metų jaučiame natūralios šviesos trūkumą, įrengti kokybišką apšvietimą svarbu kiekvienuose namuose. Čia kiekvienas sukasi kaip...

Ardena pristato - Labra lighting!

LABRA light yra kunkuliuojanti subtilumo oazė ir organiška, vienalytė stilistinė visuma.

Ardena pristato - Ondaluce

Ondaluce - itališko temperamento ir šviesos ekspresijos išraiška.

Kviečiame į nemokamą konferenciją „TAISYKLĖS, NEPAVALDŽIOS TENDENCIJOMS. Interjero kūryba ir inovacijos“.

2024 m. vasario 9 dieną (penktadienį) Vilniaus Technologijų ir dizaino kolegijoje  (Olandų g. 16) organizuojama konferencija „TAISYKLĖS, NEPAVALDŽIOS TENDENCIJOMS. Interjero...

Knyga „Interjeras. Teorija ir praktika“ – pirmoji mokomoji praktinė knyga apie interjerą Lietuvoje

Kaip namuose sukurti jaukumą, kad į juos būtų gera sugrįžti? Kaip derinti atspalvius vidaus erdvėse? Kokių dekoro detalių geriau privengti?...

Didysis ekzpocijos išpardavimas - visuose "Ardena" salonuose nuolaidos šviestuvams iki 70%

Tamsiausią metų sezoną dovanojame Jums daugiau kerinčios, įspūdingos šviesos Jūsų namams – kviečiame Jus įsigyti dekoratyvinius ir lauko šviestuvus ypatingomis kainomis.

Ardena pristato: 𝐇𝐮𝐝𝐬𝐨𝐧𝐕𝐚𝐥𝐥𝐞𝐲𝐋𝐢𝐠𝐡𝐭𝐢𝐧𝐠 - Apšvietimas, kuris praturtina jūsų interjerą!

Hudson Valley - tai daugiau nei tiesiog šviestuvai. Tai yra menas, kuris transformuoja jūsų namų erdvę. Hudson Valley Lighting pasižymi ilgaamžiškumu, dizaino sprendimais ir išskirtine estetika, jungiančia klasiką su moderniu stiliaus žvilgsniu.

Tebūnie šviesa... virtuvėje!

Virtuvė – neabejotinai viena svarbiausių namų zonų, kur dažnai verda ne tik sriubos bei troškiniai, bet ir visos šeimos gyvenimas. Kokybiškas apšvietimas šioje erdvėje – tai kur kas daugiau nei vienas centrinis šviestuvas su ryškia lempute.

Kaip namie susikurti romantišką interjerą?

Susikūrę romantišką aplinką savo namuose, į savo gyvenimą galite įnešti intymumo ir jaudulio. Tinkama atmosfera ir apgalvoti interjero sprendimai jūsų...

Kaip pasirūpinti virtuvės interjero vientisumu? 3 įžvalgos

Namai – vieta, kurioje galime ne tik jaustis saugiai, bet ir atskleisti savo asmenybę. Vis dėlto ne visuose kambariuose tai...

Kodėl verta rinktis „Orrefors“ stiklo produkciją?

Nuo 1898 metų kompanija iš Švedijos „Orrefors“ gamina elegantiškus stiklo ir krištolo gaminius, taip prisidėdami prie švedų dizaino žinomumo visame pasaulyje.

Vonios patirtis ir interjerą transformuojanti interjero detalė

Planuojant namų dekorą ir komfortą, vonios kambarys dažnai yra ta namų vieta, kuri sulaukia per mažai dėmesio ir gražinimo. Juk...

Spalvų psichologija interjero pasaulyje 

Kokius jausmus mums kelia skirtingos spalvos? Kokias spalvas pasirinkti būtent Jūsų svajonių namų interjere? Šiandien dalinamės atsakymais.

Kaip panaudoti veidrodžius formuojant namų interjerą?

Šiandien Jums papasakosime kaip išmoningai galime panaudoti veidrodžius, siekiant maksimaliai išnaudoti tiek jų dekoro, tiek funkcinį potencialą namų interjere.

„CAMELEON“ SISTEMA - kūrybingi apšvietimo sprendimai, kurie transformuoja interjero dizainą

Apšvietimas namuose - kur kas daugiau nei sklindanti šviesa, tai komfortas, jaukumas ir itin galingas dizaino įrankis. Šviesos subtilūs šešėliai ir intensyvumas gali suformuoti vizualinį įspūdį bei išskirtinę aplinkos atmosferą.

Patogi funkcionali drabužinė - patarimai kaip įsirengti

‘’Ir vėl neturiu ką apsirengti..’’ vos pravėrus drabužių spintą liūdnai pasakėte sau - bet ar tikrai? Šiandien dalinamės patarimais kaip įsirengti patogią drabužinę.

Naujiena rinkoje! „Maytoni Radity“ ultra slim magnetinė sistema!

Sparčiai populiarėjant bėgelių sistemoms „Ardena“ oficialus partneris Lietuvos rinkai „Maytoni“ (Vokietija) pristato unikalų sprendimą – itin ploną ir siaurą magnetinę sistemą, kurios išsikišimas vos 5,5 mm, o plotis 25 mm.

Gėlės interjere

Gėlės gali transformuoti mūsų gyvenamąsias erdves, suteikti joms naujų atspalvių, įkvėpti. Tereikia tinkamai pasirinkti gėlių rūšį, laikymo vietą bei vazoną ar vazą

Kaip išsirinkti tinkamą patalynės spalvą?

Jau seniai įrodyta, jog spalvos veikia mūsų nuotaiką ir savijautą, be to, patalynės komplektai užima santykinai nemažai ploto, tad jos spalva gali papildyti interjerą.

Gudrybės, kad žvakės degtų ilgiau

Žvakės namuose sukuria stebuklingą, jaukią atmosferą.Ir kartais taip norisi, kad žvakės, ypač tos, kurios yra labai gražios arba labai maloniai kvepia, savo liepsna mus džiugintų kuo ilgiau. Kaip tai galime pasiekti?

Namai - visada kvepianti erdvė 

Nėra nieko, kas galėtų padaryti didesnį poveikį, nei kvapas. Juk įžengus į namus, pripildytus rinktinių kvapų apima ypatingas jausmas, jaučiasi prabanga, kvapai nukelia į prisiminimus.

Kaip pasirinkti taures įvairiems gėrimams?

Kiekvienas gėrimas turi savo unikalų charakterį, o gėrimo skonį ir aromatą išryškina būtent tinkamai pasirinkta taurė.

Odinės prijuostės priežiūra

Turite odinę prijuostę? Sveikiname - su ja galėsite ne tik pademonstruoti savo maisto gaminimo įgūdžius, bet ir atrodyti puikiai. Vis tik norėdami odinę prijuostę išlaikyti geriausios būklės, turite ją tinkamai prižiūrėti.

Kaip prižiūrėti rankšluosčius?

Kaip prižiūrėti rankšluosčius? Išlipę iš dušo, ežero ar vandenyno, visi norime įsisukti į minkštą rankšluostį, tačiau bėda ta, jog dauguma jų dėl netinkamos priežiūros ir skalbimo tampa kieti ir šiurkštūs, o tokiais nesinori šluostytis jautrios odos.

Kaip pasirinkti tinkamą tekstilės gaminį?

Tekstilė - neatsiejama namų interjero dalis, kuri atlieka svarbų vaidmenį ne tik estetine, bet ir funkcionalumo prasme. Pasirinkti tinkamą tekstilę gali būti svarbu ne tik dėl stiliaus ar dizaino ypatumų, bet ir dėl komforto, kokybės, tvarumo ir ilgaamžiškumo.
1 2 3 34