THERMAFLEX

www.thermaflex.com +370-659-40590
Įmonės įrašai

Thermaflex kompanija buvo įkurta Olandijoje 1976 metais. Naujos idėjos apie termoplastiko putas bei techninę izoliaciją pavertė šią kompaniją į tarptautinę įmonių grupę, siūlančią itin aukštos kokybės produktus ir paslaugas.

 

Visa Thermaflex gaminama produkcija yra pilnai perdirbama, gamyklos sertifikuotos pagal ISO 9001 bei ISO 14001 standartus. Įmonė pasižymi šiuolaikiniais sprendimais izoliacijos sistemų rinkoje, specializuojasi techninės izoliacijos sistemų, skirtų šildymo, sanitarinėms, ventiliacijos, oro kondicionavimo ir vėdinimo įrenginiams, gamyboje, nuolatiniu jos tobulinimu, pardavimu ir platinimu. Įmonė siūlo techninės izoliacijos sprendinius saulės, geoterminio šildymo, šilumos siurblių, pramoninės aplinkos sistemoms.

 

Thermaflex – tai pilna techninės izoliacijos sistema, pagaminta iš aukštos kokybės poliolefinų putų, skirta montuoti šildymo, santechnikos, šaldymo ir oro kondicionavimo sistemose. Thermaflex produktai, pagaminti poliolefinų pagrindu, turi uždarų porų struktūrą, kuri leidžia išlaikyti puikias izoliacijos charakteristikas, visame eksploatacijos periode.

 

Šie produktai apsaugo nuo šilumos / šalčio nuostolių bei temperatūrų pokyčių įtakos. Leidžia pasiekti ženklių, apčiuopiamų energijos taupymo rezultatų, iškart po sistemos eksploatacijos pradžios. Be kompleksinių techninės izoliacijos sistemų, Thermaflex gamina modernias lanksčių izoliuotų vamzdžių su apsauginiu šarvu sistemas Flexalen, skirtas žemų parametrų šilumos tinklams iki +95°C, vėsinimo ir geriamo vandens sistemoms.

 

Thermaflex įmonė siūlo visą asortimentą produktų kitokio pritaikymo sistemoms ir poreikiui, kaip pavyzdžiui specialius profilius statybų, baldų gamybos ar transportavimo sritims, specialios paskirties vamzdynų šildymo kabelius ir daugelį kitų unikalių produktų, o tuo pačiu ir sprendimų.