SVEIKA STATYBA, UAB

www.sveikastatyba.lt +370 699 96861 Taikos pr. 141C, LT-51132
Įmonės įrašai
www.sveikastatyba.lt +370 699 96861 Taikos pr. 141C, LT-51132
Įmonės įrašai

EKOLOGIŠKA STATYBA IR SVEIKO MIKROKLIMATO KŪRIMAS

 

Visi UAB „Sveika statyba“ gaminiai atitinka griežčiausius Europos bendrijos ir ekologijos standartus, todėl statybos projektų, būsto remonto ar renovacijos įgyvendinimas su tokio pobūdžio medžiagomis betarpiškai susijęs su individualaus namo savininko, jo šeimos narių bei darbuotojų sveikata ir gerove.

 

Mūsų tikslas yra skatinti žmones labiau rūpintis savo ir artimųjų sveikata bei gera savijauta, įvertinti, kad namuose praleidžiame itin daug laiko, todėl labai svarbu, kokiuose namuose gyvename. Tegul jie nebūna žalingi Jums. Ekologiškose statybinėse bei apdailos medžiagose nėra kenksmingų medžiagų, lakiųjų organinių junginių, jos natūraliai subalansuoja drėgmę ir palaiko gerą patalpų oro kokybę, eliminuoja grybelių bakterijas, dulkes ir kitus alergenus. Sveikas mikroklimatas namuose ypatingai svarbus žmonėms, sergantiems kvėpavimo takų ligomis, kamuojamiems alergijų. Sumažinkite riziką pasirinkdami natūralias ir lengvai perdirbamas statybines medžiagas.

 

RAUDONOJO KANADOS KEDRO MEDIENA

 

UAB „Sveika statyba“ tiekia išskirtinę Raudonojo Kanados kedro medieną bei jos gaminius, taip pat patys gaminame gaminius pagal individualius užsakymus: vidaus ir lauko dailylentes, pirties dailylentes ir gultus, terasines lentas, stogo bei fasado skiedras, kedro kilimėlius.

 

Kedro mediena pasižymi itin geromis savybėmis: stabilumu, atsparumu, natūralių aliejų gausa, saugančių nuo puvimo, drėgmės bei vabzdžių veisimosi. Kedro mediena dėl ilgos, tiesios ir grūdėtos struktūros nesikraipo, nesiriečia, nenusėda, nesusitraukia. Įspūdį daro ir kedro medienos skleidžiamas aromatas bei estetinės savybės: raudonojo Kanados kedro medienos atspalvių gama itin plati. Interjerą ir eksterjerą papuošti gali rusvi, gelsvi ir rausvi atspalviai bei unikali tekstūra.

 

ATSTOVAUJAMI PREKĖS ŽENKLAI FERMACELL – gipso plaušų ir cementinės plokštės, www.sveikastatyba.lt/produkto-kategorija/fermacell

 

STEICO / MEDŽIO VATA – šilumos izoliacinės medžiagos, medinės sijos, www.medziovata.lt

PRO CREA / MOLIO TINKAS – molio tinkas, dažai, molio plokštės, www.moliotinkas.lt

 

RAUDONOJO KANADOS KEDRO MEDIENA – Raudonojo Kanados kedro mediena ir gaminiai, www.kedras.lt

 

THERMO NATUR – pluoštinių kanapių vata, www.sveikastatyba.lt/produkto-kategorija/thermo-natur