LAUFEN NORDIC A/S

Įmonės įrašai
www.laufen.lt 8 616 21912
Įmonės įrašai

Laufen Nordic A/S atstovauja Roca Grupės prekinius ženklus LAUFEN, ROCA, JIKA šiaurės Europos ir Baltijos šalyse. Roca Grupė yra viena iš didžiausių vonios įrangos gamintojų pasaulyje, siūlanti pilnus sprendimus vonios kambariui, apimančius sanitarinę keramiką, baldus, maišytuvus, vonias, dušo įrangą, aksesuarus.

 

LAUFEN (Šveicarija) išsiskiria savo išskirtiniu dėmesiu kokybei bei garsiausių pasaulio meistrų kurtu dizainu. Šis gamintojas nuolat diktuoja ne tik dizaino, bet ir medžiagų, technologijų madas. ROCA (Ispanija) produkcija yra gaminama ir žinoma beveik visuose pasaulio kontinentuose.

 

Asortimentas dažnai atnaujinamas, taikantis prie besikeičiančio pasaulio poreikio tendencijų, bei mėginant nuolat prognozuoti, koks tas poreikis bus rytoj. JIKA (Čekija) - vienas seniausių Europoje sanitarinės keramikos gamintojų, skaičiuojantis jau beveik pusantro šimto metų istoriją. Pagrindiniai šio gamintojo bruožai: patikima kokybė, paprastas ir patrauklus dizainas už teisingą kainą.

 

Pagrindiniai platintojai Lietuvoje: "Celsis", "Muresta", "Sanistal", "Senukai", "Sidabrinis krioklys", "Vilpra", "Komfortas", "Vonios idėjos".

 

www.roca.lt, www.jika.lt