KLINKERIS VISIEMS, UAB

Įmonės įrašai
www.klinkerisvisiems.lt +37061066665 Lakūnų g. 3
Įmonės įrašai

UAB "Klinkeris visiems" vykdo mažmeninę ir didmeninę prekybą namų apdailos bei renovavimo medžiagomis visoje Lietuvoje: GERARD STOGŲ DANGOMIS, keramikinių ir betoninių čerpių stogo dangomis, skalūnu, lietaus nuvedimo sistemomis, izoliacinėmis plevelėmis, kaminų sistemomis, klinkerio plytomis, klinkerio plytelėmis, klinkerio ir betono trinkelėmis, terasų grindinėmis plytelėmis, klinkerio palangių ir tvorų elementais, klijais ir glaistais, mūro blokais, dekoratyviniu akmeniu, palėpės laiptais, stoglangiais, šiltinimo medžiagomis. Savo profesionaliu ir kokybišku darbu esame užsitarnavę tiek klientų, tiek verslo partnerių pagarbą ir pasitikėjimą.

 

UAB "Klinkeris visiems" tiesiogiai atstovauja tokiems žinomiems gamintojams kaip: "Daas Baksteen","AHI Roofing", "Incana", "King Klinker".

 

Mūsų misija- kokybiškos medžiagos, profesionalios konsultacijos, puikus aptarnavimas, greiti tiekimai. Mūsų vizija, firmos filosofija - matyti žmogų, gyvenatį savo individualiame jaukiame name.Todėl norime suteikti galimybę kiekvienam susikurti jaukų būstą. Jūs žinote ko norite, mes žinome kur tai gauti, kaip tai įgyvendinti.

 

Neužtenka pasakyti, kad mes siekiame patenkinti vartotojų poreikius. Mes esame ne tik profesionalūs vadybininkai, bet ir puikūs patarėjai ir atsakingi darbuotojai. Leiskite sau pasvajoti ir svajonę paverskite realybe. Nesvarbu, ar jūs norite klasikinio, modernaus, postmodernaus ar visa tai norite matyti viename, mes galime pasiūlyti Jūsų namo fasadui visus sprendimus.