JUNG VILNIUS, UAB

http://www.jung.lt +370 5 236 19 19 Senasis Ukmergės kel. 12
Įmonės įrašai
http://www.jung.lt +370 5 236 19 19 Senasis Ukmergės kel. 12
Įmonės įrašai

Jungiklių ir protingų namų sistemų centras „JUNG Vilnius“ – dukterinė vokiečių kompanijos JUNG įmonė, Lietuvoje veikianti jau 18-us metus.

 

Pagal sukuriamą apyvartą „JUNG Vilnius“ yra antroje vietoje iš 18-os dukterinių JUNG kompanijų visame pasaulyje. „JUNG Vilnius“ savo veiklą vykdo Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, Ukrainoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Moldovoje, taip pat Centrinės Azijos valstybėse – Kazachstane, Armėnijoje, Gruzijoje, Azerbaidžane, Uzbekijoje, Tadžikijoje, Kirgizijoje, Turkmėnijoje.

Įkūrėjo pavarde pavadinta įmonė JUNG, veikianti per šimtą metų ir vis dar valdoma tos pačios šeimos, gamina elektros prietaisus: jungiklius, kištukinius lizdus ir kitus įrenginius, kurie išsiskiria itin aukšta kokybe ir ypatingu dėmesiu estetikai. Kita svarbi JUNG veikla – pastatų automatika.

Interjero dizaineriai bei architektai, elektrikai JUNG prekės ženklą žino dėl itin gausaus jungiklių pasirinkimo – galimi tūkstančiai dizaino variantų iš plastiko, įvairių metalų, stiklo. Spalvinę įvairovę iliustruoja bendradarbiavimas su žymiojo prancūzų-šveicarų architekto Le Corbusier veiklą tęsiančia įmone „Les Couleurs Suisse“ – JUNGiklių linija LS 990 yra dažoma 63-imis spalvomis, kurias architektas sudėjo į savo garsiąją spalvų paletę „Les Couleurs® Le Corbusier“.

 

JUNGiklius galima pamatyti tokiuose išskirtiniuose objektuose kaip Lietuvos prezidentūra, MO muziejus, galerija „Tartle“, Pirklių rūmai ir kiti. Ypač platus gaminių asortimentas (nuo jungiklių, valdiklių iki pastatų automatikos) siūlomas viešbučiams, o KNX standartus atitinkantys JUNG pastatų automatikos sprendimai diegiami ne tik juose, bet ir moderniuose biurų pastatuose, privačiame individualių namų sektoriuje.

Visa JUNG produkcija yra gaminama Vokietijoje ir turi kilmės vietą pažymintį sertifikatą „Made in Germany“. Taip pat „JUNG Vilnius“ yra ir vieno garsiausių vokiškų telefonspynių gamintojo „Siedle“ atstovas. „JUNG Vilnius“ veikia kaip KNX specialistų mokymo centras – grupės atvyksta į Lietuvą arba kilnojamoji JUNG KNX laboratorija keliauja į 16 įmonės kuruojamų šalių.

 

Jau šiemet kompanija pakvies į savo naująjį biurą Vilniuje, kuriame ir specialistai, ir namus savarankiškai įsirengiantys gyventojai galės apžiūrėti didžiausią JUNGiklių ekspoziciją ne tik Lietuvoje, bet ir aplinkinėse valstybėse. Taip pat biuro erdvėse įrengtuose demonstraciniame bute ir viešbučio kambaryje kiekvienas galės gyvai išbandyti protingo namo sistemas ir jų kuriamą komfortą.

UAB „JUNG Vilnius“ tiesioginės prekybos nevykdo, dėl produktų įsigijimo kviečiame kreiptis į partnerius Lietuvoje, kuriuos rasite čia.