Gisvesta, MB

http://www.garso-izoliacija.lt 8 (638) 55399 Danės g. 25, LT-92112 Klaipėda Įmonės kodas: 306297084 Įmonės PVM kodas: LT100015919114
Įmonės įrašai
http://www.garso-izoliacija.lt 8 (638) 55399 Danės g. 25, LT-92112 Klaipėda Įmonės kodas: 306297084 Įmonės PVM kodas: LT100015919114
Įmonės įrašai

Gisvesta, prekiauja garso izoliacinėmis medžiagomis, specializuojasi tiekimo ir pardavimo veikloje, susijusioje su medžiagomis, skirtomis garsui izoliuoti arba kontroliuoti triukšmą tam tikrose erdvėse. Gisvesta gali teikti paslaugas ir produktus, skirtus įvairioms pramonės šakoms, statybos projektams, architektūrinėms konstrukcijoms ir kt.

Veiklos sritis: Garso izoliacinės medžiagos butams, kotedžams, viešbučiams, ofisams, pardavimas, montavimas.

Paslaugos ir produktai:

1. Garsą izoliuojančios medžiagos tiekimas: Teikiame platų garsą izoliuojančių medžiagų asortimentą, įskaitant akustines plokštes, gipso kartoną ir kitas šias medžiagas. Mūsų prekių asortimentas yra aukštos kokybės ir atitinka šiuolaikines izoliacijos standartus.

2. Konsultacijos ir projektavimo paslaugos: Mūsų ekspertai yra pasirengę teikti konsultacijas ir patarimus klientams, padedant jiems pasirinkti tinkamiausias garso izoliacines medžiagas jų projektui. Taip pat galime padėti projektuoti izoliacijos sprendimus pagal individualius poreikius.

3. Transportavimo paslaugos: Užtikriname greitą ir saugų garsą izoliuojančių medžiagų pristatymą klientams. Mūsų transporto flotilė yra pritaikyta vežti šias medžiagas saugiai ir efektyviai.

4. Techninės paramos teikimas: Mūsų techninė komanda gali suteikti klientams techninę pagalbą montuojant arba diegiant garso izoliacines medžiagas, užtikrindama tinkamą jų naudojimą.

Įmonės vertybės:

  • Kokybė: Mūsų įmonė siekia aukščiausios kokybės garso izoliacinėms medžiagoms, kad klientai galėtų pasiekti geriausius izoliacijos rezultatus.
  • Inovacija: Stengiamės nuolat įdiegti naujas technologijas ir sprendimus, kad būtų patenkinti visiški klientų poreikiai.
  • Profesionalizmas: Mūsų komanda sudaro ekspertai su didžia patirtimi šioje srityje, garantuojantys kokybišką aptarnavimą ir techninę pagalbą.
  • Aplinkos apsauga: Stengiamės pasirinkti ekologiškas ir tvarias izoliacines medžiagas, kad prisidėtume prie aplinkos apsaugos.

Gisvesta su savo patirtimi ir produktų pasirinkimu padeda klientams sukurti erdves, kuriose galima mėgautis ramumu ir patogumu, izoliuojant triukšmą ir užtikrinant komfortą.