GERAS NAMAS, UAB

www.kedronamai.lt +370 605 23433 Pakalnės g. 5, Raudondvaris, LT-54137
Įmonės įrašai
www.kedronamai.lt +370 605 23433 Pakalnės g. 5, Raudondvaris, LT-54137
Įmonės įrašai

STANDARTINIAI IR IŠSKIRTINIAI STATYBOS PROJEKTAI

 

UAB „Geras namas“ realizuoja standartinius ir išskirtinius individualių namų ir mažaaukščių visuomeninės paskirties pastatų projektus. Sėkminga ilgametė komandos patirtis ir naudojamos modernios technologijos leidžia imtis net pačių unikaliausių sprendimų: neįprastos formos, išskirtiniai išplanavimai – įmonės stiprybė.

 

Statome bet kokio architektūrinio stiliaus pastatus, įgyvendiname sudėtingas architektūros bei dizaino vizijas, patys atliekame viską nuo projektavimo pradžios iki statybų pabaigos, bendradarbiaujame su skirtingais architektais.

 

SUBALANSUOTO MIKROKLIMATO NAMAI

 

Įmonė remiasi sveikos gyvensenos principais, todėl renkasi ekologiškas bei aplinkai draugiškas statybines ir apdailos medžiagas. Mūsų tikslas – kurti sveikesnę aplinką Jums ir Jūsų šeimos nariams, paskatinti Jus rūpintis sveikata bei gera savijauta. Visos statybų procese naudojamos statybinės medžiagos atitinka griežčiausius EU ir ekologijos standartus. Įmonės sukurtos sveiko namo konstrukcijos ir sistemos apsaugo būstą nuo triukšmo ir vibracijos, natūraliai subalansuoja drėgmę ir palaiko gerą patalpų oro kokybę, eliminuoja grybelių bakterijas, lakiuosius organinius junginius, dulkes ir kitus alergenus.

 

RAUDONOJO KANADOS KEDRO MEDIENA

 

UAB „Geras namas“ apdailai naudoja Raudonojo Kanados kedro medieną – viso pasaulio architektų ir interjero dizainerių liaupsinamą medieną. Ji pasižymi itin geromis savybėmis: stabilumu, atsparumu, natūralių aliejų gausa, saugančių nuo puvimo, drėgmės bei vabzdžių veisimosi. Kedro mediena dėl ilgos, tiesios ir grūdėtos struktūros nesikraipo, nesiriečia, nenusėda, nesusitraukia. Įspūdį daro ir kedro medienos skleidžiamas aromatas bei estetinės savybės: raudonojo Kanados kedro medienos atspalvių gama itin plati. Interjerą ir eksterjerą papuošti gali rusvi, gelsvi ir rausvi atspalviai bei unikali tekstūra.

 

STATYBOS VALDYMAS

 

Pagal poreikį, atliekame pilną arba dalinį projekto įgyvendinimą. UAB „Geras namas“ teikia tiek statybos generalinio rangovo, tiek projekto valdytojo paslaugas. Užtikriname sklandų statybos procesų valdymą nuo pradžios iki pabaigos per tiksliai apibrėžtą laiką ir suplanuotą biudžetą. Kaip statybų generaliniai rangovai esame visiškai atsakingi už projekto įgyvendinimą ir jo atliktų darbų kokybę, riziką, personalo kvalifikaciją.