GAUDRĖ, UAB

www.gaudre.lt 8 5 2796162 Ateities g. 10
Įmonės įrašai
www.gaudre.lt 8 5 2796162 Ateities g. 10
Įmonės įrašai

UAB "GAUDRĖ" yra viena iš pirmaujančių įmonių - tiekėjų dirbančių elektrotechnikos rinkoje Lietuvoje. Mūsų siekiamas tikslas yra kompanijos kompetencija, profesionalumas, patikimumas, teikiamų paslaugų ir gaminių aukšta kokybė.

Tai apima visas mūsų veiklos sritis: apšvietimą, apšvietimo valdymo sistemas, elektros instaliaciją, elektrinį šildymą. Mes siūlome inovacinius kompleksinius sprendimus ir su jais susijusias paslaugas, kurių efektyvumą užtikrina aukšta darbuotojų kvalifikacija, profesionalumas bei dėmesys klientui.
Siūloma produkcija patenkina keliamus projektuose techninius reikalavimus, pasižymi optimalia kaina, aukšta kokybe ir greitu jų pristatymu.
Nuo pat veiklos pradžios motyvuotą ir profesionalų kolektyvą "GAUDRĖ" laiko didžiausia savo vertybe. Savo veiklą pradėjusi 1991 metais, šiandien "GAUDRĖ" siūlo išskirtinę kompetenciją savo pasirinktose elektrotechnikos specializacijose. Aukšta kompetencija padeda įgyti partnerių ir klientų pasitikėjimą.

Mes pateikiame Jums kvalifikuotus sprendimus.

Kvalifikuoti sprendimai - tai daugiau nei geras dizainas ir prekės, kurios yra techniškai geros. Tai yra proceso ir praktinių sprendimų priėmimo dalis, kuri supaprastina projekto įvykdymą. Mūsų apšvietimo sprendimai taip pat tinka kuriant gerbūvį, tobulina dirbančių su šviesa galimybes, jie yra ilgalaikiai ir ekonomiškai naudingi. Mūsų sprendimai priklauso nuo daugiau nei tik modernaus meno ir technologijos - jie reikalauja gamybinės ir projektavimo patirties.

UAB "GAUDRĖ" Vilniaus salone įrengė "Šviesos kambarį", kuriame nėra natūralios "dienos šviesos", todėl skirtingų dirbtinio apšvietimo scenų poveikį: tiesioginio, atspindėtos šviesos, bendro tolygaus bei spalvoto apšvietimo čia galima pajusti nesunkiai.