Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu


art

Straipsniai

 

II dalis: 15 žingsnių link jaukių namų
2019-11-25 Šaltinis: E-durys.com

Mieli E-DURYS draugai,
Tam, kad jaustumės patogiai ir džiaugtumės gyvenimo kokybe, kartais reikia visai nedaug - tinkamai išdėstyti baldus ir daiktus savo namuose. Tad nuo ko pradėti ir ką daryti? Išbandėme, pavyko, tad dalinamės ir su Jumis (pirmąją dalį galite skaityti čia).


II dalis: 15 žingsnių link jaukių namų title=

8. Sumažinkite apšvietimą. Atsisakykite šviestuvų, kurie skleidžia nemalonią ir ryškiai akinančią šviesą, verčiau rinkitės šiek tiek blankesnę šviesą skleidžiančius šviestuvus.

9. Atsisakykite fluorescencinių lempų.
Net rytuose sakoma, jog balta spalva neneša sėkmės, o tokios lempos skleidžia itin baltą šviesą, dėl to viskas mirguliuoja akyse ir yra sunku atsipalaiduoti.

10. Venkite atsikišusių kampų. Pagal fengšui teoriją, kampai arba smailūs ir aštrūs daiktai yra lyg užnuodytos strėlės, kurios yra nutaikytos į nelaimes ir neigiamą energiją. Jeigu kampo strėlė yra nukreipta į lovą, ji gali nutraukti jūsų miegą. Vis dėlto, jeigu nepavyksta to išvengti, pabandykite perstatyti savo lovą taip, kad į jus nukreipta neigiama energija nesudrumstų jūsų miego.

 11. Nemaišykite gyvenamosios ir darbo erdvės.
Šiuolaikiniame pasaulyje yra daug žmonių, kurie dirba iš namų. Dažnai, net ir iš miegamos vietos, t.y. Lovos. Pagalvokite apie kitą išeitį.

12. Neapstatykite kambarių netinkamais baldais.
 Nestabilūs, pigūs, klibantys baldai = nestabilūs, pigūs, klibantys santykiai. Ir nei vieni, nei kiti nesukuria namuose santarvės, todėl pasižiūrėkite, ką matote aplinkui ir tai, kas nereikia, tiesiog išneškite iš kambario.

13. Puoškite namus akmenimis ir kristalais. Jeigu dar negirdėjote ir nežinojote, bet kristalai turi ypatingą galią bei savo paskirtį, todėl papuošti namai jais - sudaro puikią atmosferą. Kuo daugiau natūralių gamtos produktų bus jūsų namuose, tuo arčiau gamtos būsite ir jausitės išties jaukiai savo gyvenamojoje vietoje.

 14. Dekoruokite namus natūraliomis medžiagomis.
Nuo plastiko pereikite prie bambuko, marmuro ir kamščiamedžio žievės paviršių. Kuo mažiau dirbtinių ir kuo daugiau perdirbtų medžiagų bus jūsų namuose – tuo taikesni bus jūsų namai. Pavyzdžiui, Azijoje labai madinga dekoruoti namus baldais iš bambuko, vytelių ir kitų medžiagų iš gamtos.

15. Laikykite kuo daugiau gėlių savo namuose. Apsupkite namus natūraliomis ir šviežiomis gėlėmis. Nedekoruokite namų dirbtinėmis gėlėmis, nebent jūs ketinate dažnai jas valyti. Dulkės, nusėdusios ant dirbtinių gėlių - tai blogos energijos sklaida. Geriausias būdas sukurti malonią ir jaukią atmosferą, tai įsitikinti, kad nuskintos gėles nėra paliestos kenkėjų. Vystančios gėlės - tai nuovargis.

 Visuomet pasiruošę padėti,

www.E-DURYS.COM

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
iris.lt
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt