Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu


art

Straipsniai

 

Įdomu: kokias dovanas dovanoti įkurtuvių proga?
2021-02-25 Šaltinis: UAB GERA DOVANA

Įkurtuvės yra išties labai svarbi proga kiekvienos šeimos gyvenime. Įprastai būsto šeimininkai organizuoja bent minimalią šventę, kurioje vaišina svečius maistu, gėrimais. Vasaros metu dažniausiai kepama mėsa, BBQ. Žinoma, svečiai į šią šventę ateina ne tuščiomis, o su dovanomis namams! Tačiau, ką geriausia dovanoti tokią dieną?


Įdomu: kokias dovanas dovanoti įkurtuvių proga? title=
Nuotr. shutterstock.com

Senosios įkurtuvių tradicijos

Dar senais laikais buvo manoma, kad įkurtuvių šventę reikia organizuoti lyginę savaitės dieną, o dar geriau – per pilnatį. Į įkurtuves būdavo kviečiami naujieji kaimynai, artimiausi giminės, draugai. Nors dabar jau nėra labai svarbu, kurią dieną kviesite svečius, vis dėlto vis dar įprasta kviesti artimiausius žmones. Na, o ypač svetingi naujakuriai, į svečius kviečia ir kaimynus pirmajai pažinčiai.

Taip pat senais laikais buvo įprasta šia proga dovanoti malkas, patalynės komplektus, puodus, rankšluoščius, linines staltieses ir pan. Tiesa, kiekviena iš šių dovanų turėjo ir savo prasmę: malkos – namų šiluma, patalynė – gausi šeima, puodai – sotumas, rankšluoščiai – geras gyvenimas, švara, negandų nebuvimas, linas simbolizuodavo sukauptą gyvybę, energiją. Buvo tikima, jog šis audinys apsaugo nuo ligų.


Ką dovanoti įkurtuvių proga?

Šiais laikais, vis dar įprasta dovanoti praktiškas dovanas, tad prieš tai minėti daiktai tikrai nudžiugintų šeimą. Vis dėlto dar praktiškesnė dovana – dovanų rinkiniai arba čekiai. Tokiu būdu padovanotas kuponas iš namų interjero prekių parduotuvės leis būsto šeimininkams įsigyti tai, ko jie iš tiesų trokšta.

Na, o vis dėlto, jei kuponas Jūsų netenkinta, štai keletas galimų dovanų, kurios, atliktų tyrimų metu, paaiškėjo, jog yra laukiamiausios:

• Namų technika;
• Vaza;
• Paveikslas;
• Dežutė raktams;
• Indų servizas;
• Augalas.

Dar viena puiki idėja – dovanoti dovaną ne namams, o šeimininkams. Geriausius dovanų pasiūlymus rasite čia.

 Įkurtuvių planavimas

Vos tik persikrausčius, natūralu, kad artimieji jau veršis pro duris, pamatyti Jūsų naujų namų. Vis dėlto neprivalote jų priimti jau pirmąją dieną. Juk Jums patiems reikės apsiprasti prie naujų sienų, kampų, spalvų, aplinkos.

Įsikurkite, pripraskite, įsijauskite į savo namų erdves patys. Viskas neprivalo būti iškart tobula. Neišvengsite svečiams skirto turo po namus (tai – bene pagrindinė įkurtuvių dalis!), tačiau nesijauskite nepatogiai, jeigu namuose tebėra nesutvarkytų kampelių: mėtosi dėžės, daiktai netvarkingai sudėlioti ir t. t. Tai visiškai normalu!

Daugybės detalių, kurios Jums kliūva į akis, Jūsų svečiai nė nepastebės, todėl būkite ramūs. Na, bet jei tai neguodžia, atsiminkite, kad turite ir kitų rezervų, kuriais galite nustebinti svečius, pavyzdžiui, puikiai pagaminta vakariene, įkurtuvių metu.

Siekdami tobulybės savo namų interjerui įvertinkite svečių sąrašą – jei atvyks tėvų su mažais vaikais, galbūt dalis kruopščiai siekto spindesio nublanks jau po šio vakaro. Tokiu atveju pasirūpinkite, kad vaikai turėtų kuo užsiimti. Nes būtent neužsiėmę vaikai ir gali padailinti Jūsų namų sienas.

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
iris.lt
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt