Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu

news
Naujienos

 

Į Lietuvą atvyksta vienas žymiausių pasaulyje krosnių specialistų Igoris Kuznecovas
2013-05-16 Šaltinis: ZidiniuMeistrai.lt

Birželio 3 d. į Lietuvą atvyksta vienas žymiausių pasaulyje krosnių specialistų ir išradėjų Igoris Kuznecovas, kuris praves praktinių ir teorinių seminarų ciklą  "Laisvas dujų judėjimas Kuznecovo krosnių konstrukcijose" . 

Seminaro metu planuojama pastatyti keletą skirtingų funkcijų krosnių ir katilą, visi norintys galės susipažinti su įvairios paskirties krosnių statybos gudrybėmis, pasisemti patirties. I.Kuznecovas gerai žinomas už savo pasiekimus, gerinant krosnių ir katilų darbo efektyvumą. Vedant praktinius užsiėmimus Jam talkins profesionalus krosnių mūrininkai, kurie taip pat dalinsis įgūdžiais, taisyklėmis bei krosnių statymo paslaptimis.


Į Lietuvą atvyksta vienas žymiausių pasaulyje krosnių specialistų Igoris Kuznecovas

Kviečiame gamintojus, statybos bei paslaugų įmones, susijusias su krosnių statybai naudojamų medžiagų gamyba, prekyba, šildymu ir santechnika, dalyvauti renginyje, kurio metu bus galima pristatyti savo produkciją, technologijas ir jų panaudojimą.

Seminaro tema - Energijos taupymas ir Ekologija. Mes aptarsime ne tik Kuznecovo krosnis, bet ir medžiagų panaudojimą krosnių, duonkepių, katilų ir kitų konstrukcijų statyboje. Jų poveikį sveikatai ir daugelį kitų temų. Tikimės, kad visi dalyviai, gamintojų atstovai, krosnininkai, praktikantai pasidalins savo patirtimi, atras nauju idėjų ir suras abipusiai naudingus bendradarbiavimo santykius.

Vieta:

Seminaras vyks Kretingos rajone www.vienkiemis.lt sodyboje. Sodybos šeimininkai renginio dalyvius pasiruošę priimti ir anksčiau - vieta žemėlapyje.

Seminaro programa:

1. Praktinis krosnių mūrijimas objektuose. Praktinio seminaro metu planuojame sumontuoti šias krosnis:

 • Kombinuotą lauko krosnių kompleksą;
 • Šildymo krosnis;
 • Kombinuotą maisto ruošimo krosnį;
 • Kitu konstrukcijų kombinuotas krosnis.
 • Seminaro metu planuojame pastatyti keletą skirtingų funkcijų krosnių ir krosnį - katilą su dvigubo degimo pakura, veikiantį dujų generacijos principu (daugumos krosnių brėžiniai iki šiol nėra viešai publikuoti).
 • Lygiagrečiai bus organizuojamas gamintojų, paslaugų tiekėjų, prekybininkų produkcijos pristatymas.


2. Teorinės studijos

 • Laisvas dujų judėjimas Kuznecovo krosnyse.
 • Ekologiškai švaraus degimo procesas;
 • Krosnininkų klaidos;
 • Priešgaisrine Sauga;
 • Medžiagų parinkimas krosnių statybai ir jų poveikis žmogaus organizmui;
 • Partnerių pranešimai;
 • Atsakymai į klausimus.


3. Teorinis seminaras - birželio 10 d. (Kaina: 150 Eurų). Seminaro programoje bus nagrinėjamos šios temos:

 • Degimo procesas (optimalus kuro panaudojimas);
 • Dujofikacija (dujų generacija);
 • Laisvų dujų judėjimas;
 • Dūmų kameros principai (leidžianti pajungti 3-jų krosnių konstrukcijas į vieną dūmtraukį);
 • Kamino trauka;
 • Krosnių galingumo paskaičiavimas ir parinkimas pagal namo poreikius;
 • Konstrukcija;
 • Kiti klausimai;
 • Seminaras bus vedamas rusų kalba su vertimu į lietuvių ir anglų kalbas


Registracija ir apmokėjimas:

Pilna seminaro kaina (praktinis + teorinis): 550 Eurų Į kainą įskaičiuota: praktiniai mokymai, teorinis seminaras (birželio 10 d.), apgyvendinimas, maitinimas, transporto išlaidos dalyvių nevežimui į (iš) objektus, darbo užmokestis mokytojams, laisvalaikio organizavimas bei kitų organizacinių išlaidų padengimas.

Teorinio seminaro kaina: 150 Eurų (birželio 10 d.)

Dalyvių skaičius ribotas. Registruotis ir pateikti prašymus iki gegužės 15 d.


Prašymus siųsti renginio organizatoriams:

rammunass@gmail.com tel. +353 87 2185580, Ramūnas Lekstutis "Kuznetsov stoves" – Nekomercinė partnerystė „Kuznecovo krosnių sistemos plėtra“

info@zidiniumeistrai.lt tel. +370 688 88695, Rimas Jatkauskas UAB ”Židinių meistrai” – partneris Lietuvoje - Lietuvos nacionalinė židinių – dūmtraukių montuotojų asociacija (www.florianus.lt)

Jūsų registraciją patvirtinsime atsiųsdami el. paštu sąskaitą išankstiniam apmokėjimui.

Kuznecovo autoriniai tinklalapiai:
www.stove.ru
www.stoveur.ru (rusų k.)
http://stove.ru/index.php?lng=1 (anglų k.)

Igoris Kuznecovas buitines šildymo krosnis pradėjo statyti 1962 metais. Tuomet krosnių statymas buvo tik hobi. Pastatęs visokiausiu konstrukcijų krosnių, ne tik Rusijos inžinierius ir išradėjų, bet ir kitų pasaulyje žinomų krosnių konstrukcijų, buvo nepatenkintas jų efektyvumu ir veikimo principu. Krosnių sienelės šildavo ne vienodai, o joms sušildyti reikėjo daug kuro snaudų, buvo ribotas krosnių dizainas ir funkcionalumas.

I. Kuznecovas dirbo ir tobulino šių Rusijos išradėjų krosnis: profesoriaus V. E. Grum-Grzhimailo (1864-1928) parengusio pagrindinę teoriją ir jo pasekėjo Rusijos mokslų daktaro Podgorodnikovo (1888 -1958). Tęsdamas jų pradėtą darbą aptiko klaidas ir padarė naujus išradimus.

Nuo to laiko I. Kuznecovo yra suprojekta ir pastatyta per 7500 skirtingos paskirties įvairių modelių krosnių. Jis ir toliau projektuoja ir tobulina savo išradimus. Kuznecovo "švarus degimas" "laisvo duju judėjimo" krosnyse yra paplitęs po visa pasaulį. Europoje ir Amerikoje per metus yra pastatoma tūkstančiai Kuznecovo krosnių.

Kuznecovo krosnis Švedijoje apdovanota inovacijos prizu už aukšta naudingumo koeficientą, ekologiškai švarų degimą.
Pasaulyje analogu neturinčios Kuznecovo krosnys nėra suvaržytos galingumu, funkcionalumu ar dizaino sprendimais.

I. Kuznecovas yra vienas iš Rusijos mokslų akademijos "Žinios, Gebėjimas ir Įgūdžiai" mokytojas.

 
Kitos teminės naujienos:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
iris.lt
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt