Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu


art

Straipsniai

 

Į ką atsižvelgti renkantis virtuvines spinteles
2015-02-09 Šaltinis: Varle.lt

Renkantis virtuvės spinteles rekomenduojama atsižvelgti į tokius veiksnius kaip dydis, išdėstymas, stilius. Virtuvės spintelės yra viena praktiškiausių ir patogiausių darbo sričių kiekviename būste. Prieš rinkdamiesi dizainą, pradėkite nuo kruopštaus grindų su durimis ir kitų architektūrinių elementų matmenų žymėjimo.


Į ką atsižvelgti renkantis virtuvines spinteles title=
Nuotr. daily-inspirations.com

Dabartinių komunalinių paslaugų: elektros energijos, vandens ir kanalizacijos jungčių lokacijos dokumentavimas taip pat svarbus dalykas, ypač jei įsigydami virtuvės spinteles planuojate iš esmės pertvarkyti šią erdvę.


Yra keturi pagrindiniai virtuvės spintelių tipai:

Bazinės (stovimosios). Standartinės bazinės spintelės yra 24 colių gylio ir 36 colių aukščio. Gylis gali būti padidintas iki 27 colių kai kuriose pusiau užsakomosiose ir užsakomosiose spintelėse.

Sieninės (kabamosios). Paprastai šios spintelės yra 12 colių gylio, kuris gali būti padidintas iki 17 colių kai kuriose pusiau ar visiškai užsakomuosiuose modeliuose.

Aukštos virtuvės spintelės.
Šios spintelės paprastai yra 83,5 colių aukščio ir siūlo erdvę, kuri gali atlikti sandėliuko funkciją (pvz., šluotai laikyti).

Specialiosios. Šie vienetai padidina kvadratūrą. Jie apima kampines spinteles, kriauklės / kaitlentės fasadus, pakabinamus vienetus, butelių laikiklius ir kt. 18 colių erdvė sukuria panaudojamą vietą tarp stalviršių ir viršutinių spintelių apačios.

 


Kokybė

Sprendžiant virtuvės spintelių kokybės klausimą pirmiausia rekomenduojama atkreipti dėmesį į stalčius. Ištyrinėkite staliaus amato detales, vidinių paviršių kokybę, kaip elementai dera tarpusavyje ir kaip gerai stalčius slysta savo takeliu. Ar ratukai yra aukštos, vidutinės kokybės, ar pagaminti iš pigaus plastiko? Pažiūrėkite, kiek toli išsitraukia stalčius.

Taip pat rekomenduojama atkreipti dėmesį į dureles: ar jos tinka ir lengvai naudojamos. Įvertinant pagaminimo meistriškumą, siūloma pažiūrėti į kiekvienos briaunos laminavimą. Atkreipkite dėmesį, ar vyriai yra reguliuojami ir kaip plačiai atsidaro durelės.

 Rinkoje egzistuoja keli virtuvės spintelių tipai, todėl priimant sprendimą reikėtų vadovautis pirmiausia atskiros spintelės rūšies naudingumu konkrečios virtuvės erdvės sąlygomis. Tai lemia, kad pirmoje vietoje yra tokie faktoriai kaip praktiškumas, aukštas funkcionalumas, naudojimosi patogumas ir ergonomiškumas. Dizainas, žinoma, taip pat turi reikšmės, tačiau tai labiau antraeilis dalykas, nes estetiškai patraukli, tačiau menkai funkcionali spintelė nebus naudinga, o tik nereikalingai užims vietos.

 Atkreipiant dėmesį į konkrečių virtuvės baldų tipų funkcionalumą, pabrėžti reikėtų spintelių su cargo krepšiais naudingumą. Tai šiuolaikiškas ir vienas įdomesnių sprendimų, leidžiančių praktiškai išnaudoti visą spintelės gylį be rankų panardinimo į spintelės erdvės gylį būtinybės. Šiuo atveju cargo sistema yra paremta galimybe lengvai ištraukti spintelės turinį.

 Virtuvės įranga ir įrankiai sudedami specialiuose lengvuose metaliniuose konteineriuose-krepšyse, kas užtikrina patogią prie jų prieigą ir lengvą švaros palaikymą spintelių viduje. Esminis tokios baldų sistemos privalumas yra galimybė maksimaliai panaudoti net ir nedidelę erdvę. Todėl galima rinktis praktiškas kelių šimtų centimetrų pločio ir gan didelio aukščio cargo spinteles, leidžiančias laikyti tokio tipo formos daiktus (pvz. siaurus ir tuo pačiu aukštus indus ar butelius).

Plačių pakabinamų spintelių atveju verta apsvarstyti atverčiamų durų sistemą, kuri bus patogesnė ir praktiškesnė nei tradicinės dvipusės durelės. Taip pat galima rinktis spinteles su stumdomomis durimis, kurios papildomai neužima virtuvės erdvės. Įdomesnis variantas – spintelės be rankenėlių, kurios neturi tradicinių durelių su rankena ar laikikliu.

Jų funkcionalumas nusileidžia estetinei išvaizdai, nors gali būti traktuojamos kaip tokios, kurios apsaugo nuo nepageidaujamo lengvo patekimo į spintelės vidų (gali būti naudingos jei šeimoje yra vaikų).

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
iris.lt
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt