Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu


art

Straipsniai

 

Grafiti dekoras viešbučio kambario interjere
2012-03-23 Šaltinis: Namudizainas.lt

Prancūzų grafiti menininkas Tilt “išgrafitino“ vieną pusę viešbučio kambario sienų, lubų, grindų ir visas kitas dekoro detales bei baldus, esančius toje kambario pusėje, o kita kambario pusė liko visiškai balta. Aiški linija padalina kambarį į dvi dalis, ir už šios linijos visos interjero detalės ir elementai yra išpiešti grafiti.


Grafiti dekoras viešbučio kambario interjere title=
Nuotr. Dezeen.com

Taip vadinamas „Panikos kambarys“ yra vienas iš šešių kambarių viešbutyje Au Vieux Panier, kuriame kambarius laikas nuo laiko dekoruoja įvairūs menininkai. Apsilankykite viešbučio svetainėje Au Vieux Panier, kitų viešbučio kambarių dekoras taip pat sukelia įdomių minčių ir idėjų.


Šiek tiek informacijos iš paties menininko lūpų: “ – Aš kilęs iš klasikinės Grafity kultūros ir iš pat pradžių pamėgau sienas, traukinius, vartus, stogus. Aš manau grafiti rodo miesto energiją ir tai, kaip kai kurie žmonės nusprendžia pasidžiaugti visuomeniniu „domenu“ – valda.

Kai viešbučio savininkas pasiūlė dekoruoti viešbučio kambarį, aš pasakiau, kad manęs nedomina tik dekoracijos atlikimas kambaryje ir, kad aš norėčiau sukurti ką nors tai panašaus į instaliaciją kambaryje.

Aš mąsčiau apie kambarį, kaip apie didžiules drobes, kuriose aš galėčiau kurti kompoziciją ir žaisti su tuščia balta kambario dalimi, pabrėžiančia Chaoso idėją kitoje kambario pusėje.

Tai pat aš norėjau parodyti, kad žmonės gali žavėtis, vertinti bet kokį grafiti, netgi tą paprastą, „bjaurųjį“ ir, kad tai yra tik požiūrio reikalas.

 

Grafiti viešbučio kambario interjere1

 

Grafiti viešbučio kambario interjere4

 

Grafiti viešbučio kambario interjere3

 

Grafiti viešbučio kambario interjere2

 

Grafiti viešbučio kambario interjere

 

Grafiti viešbučio kambario interjere6

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
iris.lt
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt