Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu

news
Įmonės žinynas

 
GEALAN BALTIC, Bendra Lietuvos ir Vokietijos UAB

Tarptautinė įmonių grupė GEALAN yra viena iš Europoje pirmaujančių plastikinių langų ir durų profilių sistemų gamintojų. Čia dirba daugiau kaip 1300 darbuotojų, o įmonių grupės apyvarta per metus siekia apie 226 mln. eurų. Nuo 1968 m. gamindama PVC profilius langams ir durims, GEALAN įgyvendina pažangius ir inovatyvius sisteminius sprendimus. 1997 m.

 

Lietuvoje įkurta GEALAN BALTIC – viena iš penkių Vokietijos koncerno gamyklų, veikianti ir kaip atstovybė Baltijos jūros šalių regione, taip pat Kaliningrado srityje, Baltarusijoje ir Ukrainoje.

 

 

GEALAN BALTIC pelnytai vadinama inovacijų tiltu. Per jį į Šiaurės Europos šalis atkeliavo ne viena pasaulinė inovacija, vėliau tapusi visos langų rinkos standartu. Mes kuriame inovatyvius sprendimus aukštos kokybės plastikinių langų ir durų sistemoms. Pagrindiniai mūsų veiklos orientyrai – klientai ir rinkos. Teikdami pažangius, inovatyvius, aukštos kokybės produktus ir paslaugas stipriname savo klientų ir partnerių padėtį rinkoje. Įvairove ir aukšta kokybe pasižyminčios modernios GEALAN PVC langų ir durų sistemos yra Jūsų sėkmės laidas.

 

Iš naujausios kartos GEALAN profilių pagaminti langai ir durys suteiks Jūsų namams ne tik išskirtinį vaizdą. Ištobulinti ir iki mažiausios smulkmenos apgalvoti geometriniai profilių parametrai, atitinkantys ne tik aukščiausius šilumos ir garso izoliacijos, bet ir įsilaužimo prevencijos bei vėdinimo reikalavimus, leidžia gaminti šiuolaikinį technologijų išsivystymo lygį atitinkančius langus ir duris. Laiko išbandyta, 74 mm montavimo gylio, 6 kamerų GEALAN S 8000 sistema žavi elegantiškomis linijomis ir atitinka visus esminius šiuolaikinės langų technologijos reikalavimus: sistema pasižymi geromis šilumos izoliacijos savybėmis bei veiksminga apsauga nuo triukšmo ir įsilaužimo. Tai universalus sprendimas su geriausiomis efektyvumo savybėmis, esant standartiniam 74 mm montavimo gyliui.

 

Iš GEALAN S 8000 sistemos profilių pagamintų langų šilumos izoliacijos koeficientas Uw yra lygus 0,87 W/(m²K)*. Trigubo sandarinimo GEALAN S 9000 sistema su lanksčia vidurine sandarinimo tarpine, kuri sumažina šilumos ir oro srautą vidinėje lango rėmo dalyje ir taip pagerina šilumos ir garso izoliaciją. Trečioji sandarinimo tarpinė papildomai apsaugo mechaninius lango komponentus nuo išorės veiksnių. Iš tokios sistemos profilių pagaminti langai atitinka energiją taupantiems langams keliamus reikalavimus. GEALAN S 9000 sistemos profilių Uf vertė 0,92 W/(m²K), o langų pagamintų iš jos šilumos izoliacijos koeficientas Uw yra lygus 0,77 W/(m²K)*. GEALAN-FUTURA® yra geriausiais efektyvumo rodikliais pasižyminti sistemos S 9000 kombinacija. Naudojant standartinius profilius ir standartinę 2 mm plieno armuotę, galima gaminti pasyviajam namui tinkamus langų elementus, taip pat ir spalvotus, atitinkančius ift (Vokietijos langų technikos institutas) standartą WA-15/2.

 

Naudojant GEALAN-FUTURA® profilių sistemą ir taikant statinės įklijos technologiją STV®, galima gaminti labai didelių matmenų konstrukcijas (varčių dydis gali siekti iki 2,40 m). GEALAN-FUTURA® profilių Uf= 0,89 W/(m²K), o langų Uw= 0,71 W/(m²K)**. GEALAN-KUBUS® – tai ne tik daugiau šviesos ir skaidrumo dėl didelių stiklo plotų, bet ir unikalus plastikinių langų dizainas. Inovatyvi ištisinio stiklo sistema pasiekia testuotą Uf vertę 0,88 W/(m²K), o iš šios sistemos profilių pagamintų langų šilumos laidumo koeficientas Uw vertė 0,68 W/(m²K)*. Tai geriausias efektyvumo rodiklis, kuris atitinka ift pasyviojo namo kriterijus. Puikios šilumos izoliacijos savybės pasiekiamos dėl inovatyvios profilių konstrukcijos ir tikslingo, išteklius tausojančio putų užpildymo technologijos IKD® taikymo rėmų profilyje.

 

Ši unikali sistema apibrėžia naują plastikinių langų formų kalbą architektūroje, o GEALAN profilių sistemų naudotojai įgyja lemiamus konkurencinius pranašumus. GEALAN produktų tobulinimo vizija – sisteminių inovacijų kūrimas. Taip sukuriamos profilių sistemos ir technologijos su nepralenkiamais privalumais ir išskirtinėmis savybėmis. GEALAN savo partneriams teikia aukštos kokybės ir konkurencingus inovatyvius produktus.

 

Mūsų produktų inovacijos: statinė įklijos technologija STV®, vidinės kameros izoliacija IKD®, išskirtinės dažytą medieną imituojančios plėvelės REALWOOD, spalvotų profilių sistema ACRYLCOLOR, vienos populiariausių rinkoje S 8000 ir S 9000 sistemos, unikali GEALAN-KUBUS® sistema ir daug kitų sisteminių technologijų, įrodo GEALAN išskirtinumą ir pajėgumus. Taip GEALAN profilių sistemų naudotojai įgyja lemiamų konkurencinių pranašumų. * Uw - skaičiuojamasis lango šilumos perdavimo koeficientas pagal standartinį lango dydį: 1,23x1,48 m. GEALAN S 8000 ir S 9000 sistemų baltų profilių kombinacijos su standartine plieno armuote, kai stiklo paketo Ug = 0,6 W/m²K, S 8000 sistemos Uf = 1,1 W/m²K, rėmelis SWISSPACER (0,046 W/mK), o S 9000 sistemos Uf = 0,92 W/m²K, rėmelis SWISSPACER ULTIMATE (0,030 W/mK).

 

** Uw - skaičiuojamasis lango šilumos perdavimo koeficientas pagal standartinį lango dydį: 1,23 x 1,48 m. GEALAN-FUTURA® ir GEALAN-KUBUS® profilių kombinacijos su standartine plieno armuote, kai stiklo paketo Ug = 0,5 W/m²K, rėmelis SWISSPACER ULTIMATE (0,030 W/mK).


adress Guopstų kel. 17, Guopstų k., LT-21148 Trakų r.
tel +370 5 2222 777
tel
fax +370 5 2779 649
email info@gealan.lt
www http://www.gealan.lt
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
iris.lt
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt