Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu


art

Straipsniai

 

Funkcionalios tvoros
2014-11-21 Šaltinis: www.tvorostinklai.lt

Tvoros yra gaminamos iš pačių įvairiausių medžiagų, tai gali būti mediena, plytos arba tinklas ir jų pasirinkimas yra begalinis. Net neverta aiškinti kokios reikšmingos tvoros yra architektūroje ir norint apsaugoti savo turtą.


Funkcionalios tvoros title=

Šiuolaikinė rinka rūpinasi savo klientais būtent todėl siūlo tikrai platų pasirinkimą kur tikrai yra pakankamai lengvai pasiklysti.

Savo pasirinkimą visada geriausia atlikti atsižvelgiant į savo individualius reikalavimus, kas jum svarbiau grožis ar tvoros funkcionalumas, kad ji galėtu patikimai apsaugoti jūsų namus nuo svetimų asmenų ir laukinių gyvūnų įsiveržimo.

Tvoros, kurios yra mūsų asortimente:

• Tai vertikalių strypų tvoros;
• Tinklinės tvoros;
• Naujo tipo segmentinės tvoros;
• Standartinės segmentinės tvoros;
• Metalinių tvoralenčių tvoros;
• Taip jūs galėsite įsigyti vartus ir vartelius.

Visos šios tvoros turi savų privalumų ir trūkumų, tačiau reikia suprasti kas jums yra svarbiausia. Pavyzdžiui, tinklinės tvoros tai yra ekonomiškas ir tikrai geras pasirinkimas jei jums nelabai svarbi tvoros išvaizda, tačiau svarbu, kad ji apsaugotų jūsų teritoriją ir praleistu saulės spindulius, kurie padės augti jūsų daržo augalams.

 Tinklinės tvoros yra ne tik ekonomiškos, tačiau ir funkcionalios. Taip pat šis variantas gali būti tinkamas, jei jūs norite tik laikinos tvoros. Jūs galėsite greitai ir paprastai sumontuoti tvorą, o pasirinkus kitą tvoros variantą jums tai gali nepavykti. Šios tvoros turi geriausius tvirtumo rodiklius.

Segmentinių tvorų yra daug ir įvairių, kurios tikrai atitiks jūsų poreikius. Segmentinės tvoros yra tvirtos jos gaminamos iš vielos panelių, tai yra pasikartojančios vienodos konstrukcijos dalys. Šios tvoros yra sudarytos iš tvirto tinklo ir standartinių stulpų. Segmentinės tvoros yra tvirtesnės ir storesnės, nei tinklinės tvoros. Ši tvora gali būti tinkamu pasirinkimu, jei jums yra reikalinga jūsų namų teritorijos apsauga ir jei jūs norite išvengti pažeidimų, taip pat per šią tvorą galės patekti saulės spinduliai, taigi jūs nesukelsite jokios žalos savo augalams.

 Žinoma yra ir medinės tvoros, kurios yra gražios, estetiškai atrodo, tačiau jos yra labai masyvios ir tokiu atveju į jūsų teritoriją pateks ribotas kiekis saulės spindulių. Pasirinkite tokią tvorą, kuri atitiks jūsų poreikius ir tada ji jums bus pati geriausia.

 

www.tvorostinklai.lt

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
iris.lt
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt