Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu

news
Naujienos

 

ESO gedimų žemėlapis – atnaujintas ir nuo šiol dar patogesnis
2022-06-14 Šaltinis: ESO.lt

Interaktyvus bendrovės „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) elektros gedimų žemėlapis, kurio kasdien naudojasi tūkstančiai vartotojų, buvo atnaujintas ir nuo šiol yra dar patogesnis. Jame ne tik realiu laiku skelbiama informacija apie elektros skirstomojo tinklo darbą, bet ir aiškiai, teritorijomis atvaizduojami gedimai, planiniai remonto darbai bei gyventojų pranešimai apie nutrūkusį elektros tiekimą. Kaip ir anksčiau, žemėlapyje galima greitai ir patogiai pranešti apie pastebėtą elektros energijos tiekimo sutrikimą.


ESO gedimų žemėlapis – atnaujintas ir nuo šiol dar patogesnis

Žemėlapį kas mėnesį aplanko per 30 tūkst. klientų, per metus – tai net 360 tūkst. elektros energijos vartotojų, kurie naudojasi šia paslauga. Žemėlapį galima rasti adresu eso.lt/zemelapis – jis pritaikytas ir mobiliems įrenginiams, tad sužinoti aktualią informaciją apie elektros skirstymo tinklo darbą galima ir telefone. Dar viena naujiena – vartotojai žemėlapį gali įsirašyti savo įrenginyje.

Elektros atjungimai žemėlapyje suskirstyti pagal jų tipus – gedimus (kitaip vadinamus neplaninius atjungimus) ir planinius atjungimus (kai atliekami suplanuoti remonto darbai). Pirmieji, tai neplanuoti skirstomojo elektros tinklo įrenginių gedimai, žemėlapyje žymimi raudonu tašku ar teritorija, ant kurių paspaudus galima matyti detalesnę gedimo informaciją. Gedimai elektros skirstymo tinkle įvyksta dėl techninių arba išorinių priežasčių – pvz., pašalinių asmenų veiklos, gamtos poveikio ar įrenginių gedimų.

Planiniai atjungimai – tai suplanuoti elektros tiekimo atjungimai, kai ESO atlieka elektros skirstomojo tinklo remonto, atnaujinimo arba plėtros darbus ir dėl darbuotojų saugumo yra būtinas laikinas elektros tiekimo atjungimas. Jie žymimi mėlyna spalva, o paspaudus ant žemėlapyje pažymėto taško ar teritorijos galima matyti planinio atjungimo informaciją. Informaciją apie planuojamus darbus gyventojai iš anksto gauna ir pasirinktais kanalais – el. paštu ar trumpąja žinute.

Nuo šiol veikiantis atjungimų žymėjimas teritorijomis leis greitai ir aiškiai pamatyti, ar gedimas paveikia konkretų objektą: namą, daugiabutį ar sodybą.

Dar viena naujovė yra violetine spalva atvaizduojami įvairiais klientų aptarnavimo kanalais gauti klientų pranešimai apie gedimus ir pavojingas situacijas elektros skirstomajame tinkle. Ši funkcija naudinga, tuo, kad pamačius užregistruotą gedimą, nebereikia dar kartą apie jį pranešti ESO. Tai padės ir kritinių situacijų – audrų – metu, kai tinkle itin daug nutrūkimų – nebereikės skambinti ar pranešti apie tą patį gedimą. Informacija apie galimą gedimą iškart pasiekia dispečerius, kurie organizuoja bei vykdo jo šalinimą.

ESO yra svarbu, kad gyventojai galėtų paprastai ir greitai patikrinti informaciją apie elektros atjungimus. Pasirinkus norimą vietovę galima sužinoti apie atjungimo pradžią ir planuojamą elektros tiekimo atnaujinimo laiką. Jei informacijos apie gedimą žemėlapyje nėra ir žinoma, kad gedimas ne paties kliento vidaus elektros tinkle, gedimą patariame registruoti pasinaudojus specialia forma internete eso.lt/registruotigedima arba paskambinus trumpuoju numeriu 1852.

Elektros gedimų registravimo forma leidžia greitai pasirinkti gedimo tipą ir patogiau įvesti gedimo vietos adresą. Šiuo metu jau apie penktadalis pranešimų apie gedimus yra registruojami internetu, ir tai – greičiausiais ir paprasčiausias būdas tai padaryti.

 
Kitos teminės naujienos:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
iris.lt
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt