Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu


art

Straipsniai

 

Durys atidaromos į vidų ar išorę, ką pasirinkti?
2020-12-11 Šaltinis: E-durys.com

Mieli E-DURYS draugai,

Su džiaugsmu dalinamės patarimais apie duris: kaip duris įsirengti?K
okias vidaus duris išsirinkti? Į ką atkreipti dėmesį renkantis lauko duris? Todėl šį kartą nusprendėme pasidalinti įžvalgomis apie durų atidarymą: į vidų ar į išorę? Į dešinę ar į kairę? Deja, universalaus sprendimo nėra, tačiau yra tam tikrų sprendimų, į kuriuos verta atkreipti dėmesį.


Durys atidaromos į vidų ar išorę, ką pasirinkti? title=

● Įėjimo durys

Taip jau susiklostė, kad įėjimo durys visada buvo atidaromos į vidų ir kaimuose šios tvarkos laikomasi iki šiol. Priežastis labai paprasta – jeigu žiemą sniegas užpustys įėjimą, tuomet duris atidaryti bus įmanoma tik į vidų. Be to, taip svetingiau ir tikėtina, jog nesužeisite už durų laukiančio svečio.


Pasak Feng šui, rekomenduojama, kad įėjimo durys atsidarytų į vidų, nes būtent per jas į patalpą patenka gerosios sėkmės energija. Jeigu durys atsidaro į išorę, jokia geroji sėkmė nepateks, mat įėjimas jai užblokuojamas. Tačiau, žinoma, kiekvienam duota pagal jo tikėjimą.

Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į gaisro atvejį. Jeigu laiptinėje visų durys atsidarys į išorė, tai tikrai nepadės panikos ištiktiems žmonėms sėkmingai pasišalinti iš pastato.

 ● Vidinės durys mažose patalpose.

Vien dėl patalpų dydžio, senai žmonės įsirenginėja duris, kurios atsidaro į išorę, pavyzdžiui, tualeto ar vonios. Žinoma, iškyla pavojus, kad kam nors sulaužysite nosį. Todėl viešbučiuose būtent taip ir yra įrenginėjamos durys - į vidų ir jokios priešgaisrinės saugos taisyklės negalioja (žmogaus nosis daug svarbiau).

 
● „Kairinės“ ar „dešininės“ durys

Deja, kai kur A yra B. Todėl vienose šalyse „kairinės“ durys, kitose gali būti suprantamos kaip „dešininės“, ir priešingai. Europos šalyse „dešininėmis“ durimis vadinamos tos, kurios atidaromos dešine ranka (jų vyriai yra dešinėje pusėje) nuo savęs. O štai, pavyzdžiui, Rusijoje, „dešininėmis“ durimis laikomos tokios durys, kurios atidaromos dešine ranka, bet į save.

Svarbiausia, įrenginėjant duris, atkreipkite dėmesį, kad durys nesusikirstų atidarinėjant. Tokiu atveju vienas duris įrengti atsidarinėjančias į išorę, o kitas - į vidų.

Galiausiai, rekomenduojame pasitarti su specialistais bei dizaineriais, kad kartu rastumėte Jums tinkamiausią sprendimą.

Visuomet pasiruošę padėti,
E-DURYS
+370 614 99 812
vilnius@e-durys.com

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
iris.lt
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt