Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu

news
Naujienos

 

Daugiabučių renovacija tikimasi užsukti ekonomiką
2014-11-27 Šaltinis: Žinių radijas

Dėl sudėtingos geopolitinės situacijos ir kitų priežasčių lėtėjantį šalies ūkio augimą valdžia tikisi iš dalies kompensuoti toliau stumdama į priekį daugiabučių renovaciją.


Daugiabučių renovacija tikimasi užsukti ekonomiką
Nuotr. Sigito STRAZDAUSKO

Tikimasi, kad jie bendrąjį vidaus produktą išaugins apie 2,5 proc. Premjeras Algirdas Butkevičius sako, kad kitais metais bus renovuojama apie 1,5 tūkst. namų.

„Mums kitais metais pirmiausia yra labai svarbu, kad gyvenamųjų namų renovacija stimuliuotų teigiamai mūsų ekonomiką. Matome, kokia yra geopolitinė padėtis mūsų regione. Antra, tai sukuria naujas darbo vietas arba leidžia išsaugoti tas pačias darbo vietas, taip pat leidžia mums generuoti pajamas iš kapitalo grąžos. Mes planuojame, kad kitais metais turėtų vykti statybos prie 1500 gyvenamųjų namų“,- kalbėjo A. Butkevičius.

Aplinkos ministras Kęstutis Trečiokas sako, kad daugiabučių renovacijos srityje per šiuos metus nemažą pažangą padarė maždaug 20 rajonų. Lėčiausias šis procesas juda didmiesčiuose.

„Esame ramūs gal dėl 20 rajonų – ten procesai vyksta gerai. Yra ir smulkiosios, mažosios savivaldybės. Nors, tiesai, yra išimtis Rietavas, kuris berods renovuoja 8 namus, bet jeigu lyginsime su didmiesčiu, kad ir su Vilniumi, tai procentaliai tai yra labai daug. Tokie miestai kaip Kalvarija, Kazlų Rūda tik pradeda, ten supratimo ar iniciatyvos yra pritrūkę. Visgi tikiuosi, kad artimiausiu metu Lietuvoje nebus nė vienos savivaldybės, kur nepradėta renovacija. Sekančiais metais proveržis turi būti būtent didmiesčiuose“, - kalbėjo K. Trečiokas.

Tikimasi, kad per šiuos ir kitus metus renovacijai bus panaudota apie 1,5 mlrd. litų. Dabar yra vykdoma apie 700 projektų.

 
Kitos teminės naujienos:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt