Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindis

news
Naujienos

 

Darbuotojų sveikata užmiršta?
2019-04-08 Šaltinis: UAB GEDARTA

„Svarbiausia – darbuotojas. Jei rūpiniesi savo darbuotojais, jie pasirūpins tavo klientais“ – Richard Branson. O šią mintį patvirtina atlikti tyrimai, jog gerą darbo aplinką sukūręs darbdavys, ne tik padarys darbuotojus laimingesnius, bet ir pagerins įmonės pasiektus rezultatus. Tai kas gi tas geras darbdavys ir ar yra spragų, apie kurias nėra pagalvota? 


Darbuotojų sveikata užmiršta?

Sukurta gera darbo atmosfera, darbuotojai aprūpinti tinkama įranga, darbo vietoje patogu ir malonu dirbti, pakanka šviesos ir elementarių priemonių darbui atlikti, kasmetiniai įmonės vakarėliai, teambuilding renginiai, bendri pusryčiai, priedai prie algos, ir dar daugybė kitų detalių sudedant į vieną bendrą visumą sukuria gerą atmosfera darbuotojui. Bet ar yra vietų, kuriose darbdavys palieka spragų?

Sveikata – svarbiausia

Sveikata – sritis kuri gauna nepakankamai dėmesio. Net jei įmonė turi sporto salę ar suteikia darbuotojui sveikatos draudimą, dažnai pamiršta apie viena detalę – seni kondicionieriai darbo patalpose (biurai, konferencijų salės ir kitos panašios erdvės). Didžiausios jų problemos – netolygus oro pasiskirstymas ir kondicionierių nepriežiūra.

 

Pirmuoju atveju nėra sukuriamas geras mikroklimatas darbuotojams, kadangi sėdintys šalia kondicionieriaus visuomet kenčia nuo peršalimo, išsausėjusių akių, skaudančio kaklo, o sėdintys toliau nuo kondicionieriaus kenčia nuo karščio, jaučia diskomfortą. Viename Vilniaus biurų dirbanti Agnė Urbanovič paklausta ar susiduria su oro kondicionieriaus problemomis, juokais sako, kad kondicionierius senas ir pučia dulkes. O jei rimtai kalbant, sunku sureguliuoti tinkamą temperatūrą, taip pat labai sausina orą, o jei lauke vyrauja karštis, dažnas biure vaikšto skaudančia gerkle ar varvančia nosimi. Tokių biurų Vilniuje galima rasti daugybę.

 Kondicionieriaus priežiūra – būtina

„Didžiausia klaida – neatlikta kondicionieriaus profilaktinė priežiūra. Jei kondicionierius naudojamas rečiau, užtenka kartą per metus atlikti priežiūros darbus, jei dažniau naudojamas, reikėtų ir kelių kartų“ – Sako įmonės UAB „Gedarta“ specialistas Gediminas Ivanauskas.

Neprižiūrėtame kondicionieriuje kaupiasi begalė bakterijų, kurios yra išpučiamos kaskart įjungus įrenginį. Jautresni ar silpnesnę imuninę sistemą turintys žmonės tą pajunta labai greitai, dėl atsiradusių alergijų, išsausėjusių akių ar kitokių padarinių.

„Samsung“ naujiena kuri pasirūpins darbuotojų sveikata

Rinkos milžinė „Samsung“ pateikia naujieną, kuri palengvins gyvenimą biurų darbuotojams, o ir darbdaviams dalia taps lengvesnė, juk sergantis darbuotojas, nėra efektyvus darbuotojas.


„Wind-Free™“ kasetinis kondicionierius, skirtas biurams, konferencijų salėms ar panašioms patalpoms. Šis kondicionierius išskirtinis dėl savo funkcijos vėsinti orą, nepučiant vėjo. Technologijos „Wind-Free™“ paslaptis – prietaiso priekiniame paviršiuje esančios tūkstančiai mikro skylučių, kurios orą švelniai ir tolygiai paskirsto po visą patalpą.

 „Samsung“ siekis – sukurti tobulą mikroklimatą

Siekiant patenkinti tiek darbuotojų, tiek darbdavių poreikius, „Samsung“ daugiausiai dėmesio skyrė mikroklimato kūrimui. Į šią sąvoką v pagrindinės „Wind-Free™“ kondicionieriaus savybės tokios kaip:
• „Wind-Free™“ funkcija kurią verta paminėti ne kartą. Patalpa vėsinama be tiesioginio oro pūtimo, o oras paskirstomas tolygiai po patalpą, pasiekiant kiekvieną kampą.
• Garsas. 19 dB garsas prilygstantis triukšmui bibliotekoje, neblaškys dėmesio todėl galima bus rami
• Virus Doctor (oro jonizatorius). Oras patalpose bus švaresnis, todėl nereikės jaudintis dėl alergijų ar nemalonaus kvapo, sklindančio iš kondicionieriaus.
• Judesio jutiklis. Naujai sukurtu judesio jutikliu galėsite pritaikyti oro srauto tėkmę asmeniškai, pasirinkdami norimą komforto lygį. Be to, šis jutiklis nustato temperatūrą ir judėjimą kambaryje, taip palengvindamas efektyvų valdymą.

Naujasis kondicionierius turi aibę ir kitų privalumų, taip pat yra ekonomiškas bei ekologiškas, todėl panašu, kad ateityje toks kondicionierius turėtų tapti kiekvieno biuro standartas. Vertėtų nepamiršti ir minties, kad sveikas ir laimingas darbuotojas – sėkmingi įmonės rezultatai. Rūpinkitės savo darbuotojais ir jums bus atlyginta.


„Samsung“ partneriai UAB „Gedarta“ rūpinasi šių kondicionierių platinimu ir montavimo darbais.

 
Kitos teminės naujienos:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt