Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindis

news
Naujienos

 

Dar neregėta stogo danga tapo realybe: pradėta masiškai gaminti fotovoltines čerpes
2018-03-02 Šaltinis: Technologijos.lt

„Tesla“ jau 2016 metų spalio mėnesį pristatė fotovoltines čerpes, bet masinė gamyba vis buvo atidedama.


Dar neregėta stogo danga tapo realybe: pradėta masiškai gaminti fotovoltines čerpes
Nuotr. Tesla

Ir pagaliau Elonas Muskas paskelbė, kad pradeda masiškai gaminti fotovoltines čerpes Bafale, Niujorko valstijoje.

„Tesla“ taip pat pasižadėjo stebėti ir tikrinti fotovoltinių čerpių veikimą tuose namuose, kurie rezervuos fotovoltinių čerpių ir sumokės 1000 dolerių užstatą. Įmonė teigia, kad fotovoltinės čerpės ant keletos klientų namų stogų bus pagamintos ir instaliuotos jau per artimiausius mėnesius.

Manoma, kad fotovoltinės čerpės kainuos nuo 10 iki 15 % mažiau nei atskirai įsirengiant naują stogą ir saulės baterijas.

Fotovoltinės čerpės sukurtos taip, kad imituotų įvairius stogų stilius, tad bus galima pasirinkti tiek pagal skonį, tiek ir pagal pačią namo estetiką. Ir ne tik Amerikoje, bet ir į daugelį Europos šalių jau galima užsisakyti fotovoltinių čerpių.

„Tesla“ taip pat pažadėjo dar šiais metais pasiūlyti ir kitokių stogo dangų, kaip pavyzdžiui, elektrą gaminantį šiferį.

 Net atsižvelgiant į elektros kainų skirtumus skirtinguose regionuose, „Teslos“ skaičiavimai rodo, kad vartotojai uždengę stogą fotovoltinėmis čerpėmis per 30 metų pasiektų ne tik didelių energijos sutaupymų, bet net gautų pelno. Skaičiavimams „Tesla“ paėmė tipinį Merylando namo pavyzdį, kad su mokesčių lengvatomis ir esamomis energijos kainomis, net atsižvelgiant į fotovoltinių čerpių akumuliatoriaus ir pačio stogo kainą, per visą, daugiau nei per 30 metų, laikotarpį namas uždirbtų 8000 dolerių pelno.

Taip pat pabrėžiamas ir aplinkosauginis fotovoltinių čerpių naudingumas. Jos ne tik padeda sušvelninti iškastinio kuro daromą neigiamą poveikį aplinkai, bet ir efektyviai išnaudoja jau esamą erdvę.

Naujos ir didelės saulės elementų jėgainės puikiai tinka aprūpinti dideliu energijos kiekiu, tačiau joms reikalingi dideli žemės plotai, kad tokios jėgainės būtų ekonomiškai gyvybingos. Šiuo atveju, fotovoltinės čerpės, kaip ir kiti saulės elementai naudojami asmeniniam energijos poreikiui patenkinti, jau naudoja esamus pastatų plotus, ir tai daro žymiai ekonomiškiau.

 
Kitos teminės naujienos:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt