Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu

news
Naujienos

 

Dangoraižis 7000 gyventojų mieste?
2019-04-09 Šaltinis: Technologijos.lt

Dangoraižiai padeda mažame plote sutalpinti didesnį naudingą plotą. Dėl to dangoraižiai yra dažnai statomi miestuose, kur trūksta erdvės. Tačiau dabar danų aprangos kompanija „Bestseller“ statys 320 metrų aukščio dangoraižį ne bet kur, o Brandėje - miestelyje, kuriame gyvena apie septyni tūkstančiai gyventojų.


Dangoraižis 7000 gyventojų mieste?

Dangoraižiai yra labai naudingi ir funkcionalūs, tačiau brangūs. Dangoraižiai statomi tuomet, kai kitokios formos pastatai yra neįmanomi arba tiesiog neatitinka reikalavimų. „Bestseller“ dangoraižis Brandėje atrodys kaip tikras išsišokėlis, nes miestelyje ypatingai aukštų pastatų nėra. Ir poreikio irgi nėra - vietos čia netrūksta.

„Bestseller“ dangoraižis bus vienas didžiausių Vakarų Europoje. Londono „Šukė“ tėra 309,7 m aukščio, o „Commerzbank Tower“ Frankfurte siekia apie 300 metrų. Eifelio bokšto antena siekia 324 metrus, tačiau niekas iš esmės Vakarų Europoje „Bestseller“ dangoraižio aukščiu neaplenks. Tai bus įspūdingas pastatas, tačiau kodėl jis bus statomas ne Kopenhagoje ar kitame didesniame mieste, o Brandėje?

„Bestseller“ kompanija buvo įkurta būtent Brandėje dar 1975 metais. Šiuo metu „Bestseller“ priklauso kompanijos įkūrėjo Troelso Holcho Povlseno sūnui Andersui Holchui Povlsenui, kuris jau kurį laiką domisi nuošaliomis vietomis. Pavyzdžiui, pernai Povlsenas su žmona tapo didžiausiais privačiais žemės savininkais Škotijoje. Milijardierius planuoja su ta žeme nieko nedaryti – jis nori, kad gamta ją atsiimtų.

Tuo tarpu Povlseno planai Brandėje yra visiškai kiti. Jis mano, kad dangoraižis pagerins miestelio žinomumą. Vos paskelbęs apie projektą Povlsenas susilaukė didžiulio palaikymo. Vietinė žiniasklaida stengėsi surasti vietinių gyventojų, kurie prieštarautų dangoraižio statyboms, tačiau tai padaryti gana sunku – vietiniai gyventojai labai džiaugiasi būsimu statiniu.

Taigi, „Bestseller“ dangoraižis turėtų pritraukti dėmesio į miestelį, kuriame įmonė ir buvo įkurta. Tai taps turistų traukos objektu ir į Brandę įneš gyvybės. Skaičiuojama, kad dangoraižis bus matomas bent 64 kilometrų atstumu. Tačiau tai nėra tik dėmesį traukiantis statinys – šis dangoraižis taip pat bus labai funkcionalus.

 

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „Bestseller brande“

Viduje įsikurs „Bestseller“ prekės ženklų parduotuvės (tokios kaip „Vero Moda“ ir „Jack & Jones“). Čia taip pat bus perkelti kompanijos biurai, o viršutiniuose aukštuose atsiras viešbutis su konferencijų centru. Statybas planuojama pradėti dar šiemet, o atsidaryti statinys turėtų jau 2023-aisiais.

 
Kitos teminės naujienos:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt