Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu

news
Naujienos

 

Butų nuomos kainos vasarį didmiesčiuose augo
2015-03-20 Šaltinis: 15min.lt

Didmiesčiuose nuomojamų butų kainos vasario mėnesį buvo didesnės nei sausį. Vertinant metinį pokytį, per metus siūloma nuomos kaina padidėjo Kaune ir Klaipėdoje, o Vilniuje, nors tam tikrais mėnesiais ir būta svyravimų, vasario mėn. butų nuomos kaina buvo tokia pat, kaip praėjusių metų vasarį, rodo didžiausio nekilnojamojo turto portalo Aruodas.lt statistika.


Butų nuomos kainos vasarį didmiesčiuose augo
Nuotr. vilnius21.lt

Vilniuje nuomos kaina vasarį padidėjo 1 proc.

Vasarį, palyginti su sausio mėnesiu, Vilniuje užfiksuotas teigiamas butų nuomos kainų pokytis – antrąjį metų mėnesį nuomos kainos padidėjo vidutiniškai 1 proc. ir šiuo metu tendencingai didėja.

Metinio pokyčio neužfiksuota – praėjusių ir šių metų vasario mėn. butų nuomos sostinėje kaina buvo tokia pat ir siekė vidutiniškai 8 €/kv. m, atskleidė Aruodas.lt duomenys.

Šiuo metu vieno kambario buto, esančio centrinėje miesto dalyje, nuomos kaina mėnesiui siekia vidutiniškai 360 €/mėn., dviejų kambarių – 600 €/mėn. Toliau nuo centro esančiuose mikrorajonuose už vieno kambario buto nuomą tikimasi gauti vidutiniškai 250 €/mėn., už 2 kambarių buto – 330 €/mėn.

Kaune vidutinė butų nuomos kaina susilygino su Klaipėdos

Kaune nuomojamų butų kainos vasarį, palyginti su sausio mėnesiu, taip pat buvo didesnės – pokytis siekia vidutiniškai 4 proc. Vidutinė butų nuomos kaina vasarį siekė apie 5,5 €/kv. m.

Vertinant metinį pokytį matyti, kad butų nuomos kainos per metus padidėjo beveik penktadaliu – vasarį, palyginti su tuo pačiu praėjusių metų laikotarpiu, nuomos kainos buvo vidutiniškai 18 proc. didesnės.

Iš portalo Aruodas.lt statistikos matyti, kad vieno kambario butų centrinėje miesto dalyje vidutinė kaina mėnesiui šiuo metu yra apie 230 €/mėn., dviejų kambarių – 370 €/mėn. Toliau nuo centro esančiuose mikrorajonuose vidutinė kaina yra apie 200 €/mėn. už vieno kambario butus ir vidutiniškai 250 €/mėn. už dviejų kambarių butus.

Klaipėdoje mėnesio pokytis siekia 2 proc.

Klaipėdos mieste taip pat užfiksuotas teigiamas butų nuomos kainų pokytis – vidutinės skelbimuose siūlomos butų nuomos kainos vasarį buvo apie 2 proc. didesnės nei sausį ir siekė apie 5,5 €/kv. m. Metinis butų nuomos kainų šiame mieste pokytis taip pat siekia apie 2 proc.: šį vasarį butų nuomos kainos buvo apie 2 proc. didesnės nei praėjusių metų vasario mėnesį.

Klaipėdos mieste šiuo metu vieno kambario butus norima išnuomoti vidutiniškai už 180–200 €/mėn, dviejų kambarių buto – vidutiniškai už 300 €/mėn.

Statistika parengta, remiantis vidutinėmis portale Aruodas.lt publikuotuose skelbimuose nurodytomis butų nuomos kainomis, neatsižvelgiant į tikslią pastato vietą, įrengimą, statybos metus, šildymo sistemą ir kt.

 
Kitos teminės naujienos:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt