Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu


art

Straipsniai

 

Buto interjeras Paryžiuje lyg ramybės oazė
2012-07-19 Šaltinis: Namudizainas.lt

Ramybės oazė Paryžiuje, taip buto interjeras apibūdintas norvegų e-žurnale Interior magasinet. Dzeno ramybės oazė bute šurmuliuojančio miesto viduryje. Butas, kuriame miesto įtampa nuslopinama namų interjero dvasia. Ryškios spalvos, kad ir kaip besistengtų išryškėti, – užgęsta prislopintose, žemiškose spalvose, nurimsta baltų sienų fone, ištirpsta natūralaus medžio atspalviuose.


Buto interjeras Paryžiuje lyg ramybės oazė title=
Nuotr. http://interiormagasinet.hegnar.no

Rue Turbigo, Montorgueil rajonas Paryžiuje jau nuo 1800 metų buvo gurmanų mėgstama susitikimo vieta, kur įžymybės kaip Onorė de Balzakas skirdavo savo pasimatymus ir susitikimus. Skersai, išilgai daugiausia pėsčiųjų gatvelės. Geriausios daržovių ir žuvies prekyvietės susimaišiusios su kavinėmis, madingomis tiek žinomų, tiek nežinomų dizainerių parduotuvėmis. Galbūt tai ir sukuria mielą kaimo aplinką, paversdama rajoną viena iš mėgstamiausių vietų Paryžiuje.

 

Buto renovacija buvo atlikta siekiant išsaugoti senąjį buto stilių, bet su lengvais šiuolaikinių interjero dizaino detalių prisilietimais. Vienas iš didžiausių pakeitimų buto interjere buvo virtuvės rekonstrukcija. Autorę naujos virtuvės dizainui įkvėpė Prancūzijos lauko virtuvė. Virtuvės apdailoje pagrindine medžiaga tapo betonas. Pilkšva betono spalva kiek per šalta, tad buvo sušildyta šiltesnėmis interjero detalių spalvomis. Lauko virtuvės motyvai, 1950 m. dvasia balduose iš medžio, persipindami su šiuolaikinių baldų dizaino linijomis ir nuotaikomis, didžiulio miesto centro triukšme sukurė kaimo ramumą ir tylą.

 

Sunku pasakyti ar tai dzeno ar vintage dvasia.

 

Žiūrint į buto interjerų nuotraukas akių žvilgsnis tiesiog išsifokusuoja. Nepavyksta žiūrėti į tiesiai į daiktus. Akys nevalingai žiūri į tuštumą. Žvilgsnis ištirpsta buto erdvėje. Atsiveria dzenas, tao, buddhahood ar kaip kitaip tai galėtume pavadinti.

 

Tai taip raminančiai veikia ar neveikia, tiesiog yra. Osho savo knygoje “Tantra – aukščiausias supratimas” rašo, kad vienas iš būdų susipažinti su tikrąją realybe, tai sugebėti išfokusuoti akių žvilgsnį.

 

Šio buto interjerai padeda išfokusuoti žvilgsnį, akis. Pabandykite žiūrėti į interjerų nuotraukas, žiūrėti į interjero erdvę..

 

kriauklė virtuvėje

 

raudonas staliukas baltame kambaryje

 

kėdė, stalas kambario interjere

 

fotelis, lova kambario interjere

 

baltas vonios interjeras

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt