Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindis

news
Naujienos

 

Būstas JAV: pirkti ar nuomotis
2011-02-03 Šaltinis: money.cnn.com, pinigukarta.lt

Kalbant apie nekilnojamojo turto (NT) rinką visuomet aptariamos kainos, kelių metų perspektyvos: kada rinka atsigaus, ar verta investuoti šiandien, o gal dar reikėtų palaukti. Portalas money.cnn.com pataria, kuriuose JAV miestuose labiau apsimoka pirkti, o kur nuomotis. Patarimai pagrįsti agentūros “Trulia” paskutinio praėjusių metų ketvričio nuomos ir pirkimo indeksu. Įžvalgos praversti gali ne tik už jūrų marių.


Būstas JAV: pirkti ar nuomotis
Nuotr. supernamai.lt

Las Vegasas: Pirkti
Vidutinė būsto kaina: 65 100 JAV dolerių
Vidutinė metinė nuomos kaina: 10 200 JAV dolerių
Reintingas: 6

NT ekspertas ir investuotojas Glenn Plantone sako, kad dabar geras laikas pirkti NT Las Vegase ir tikrai tai protingesnis sprendimas nei nuomotis. Anot jo, kainos dabar pačiame geriausiame lygyje ir pigesnės alternatyvos artimiausiu metu tikrai nereikėtų tikėtis. Šiuo metu nauji būstai kainuoja daug mažiau nei būtų galima juos pastatyti. Manoma, kad jau artimiausiu metu būstų kainos pradės kilti – prasidės NT rinkos atsigavimas.

Manhetenas: Nuomotis

Vidutinė būsto kaina: 1,31 milionai JAV dolerių
Vidutinė metinė nuomos kaina: 42 370 JAV dolerių
Reintingas: 31

Manhetene visuomet buvo populiaru ir labiau apsimokėjo būstą nuomotis. Nuomos rinka čia visuomet auga ir plečiasi. Situacija nepasikeitė ir dabar. Manhetene nedarbo lygis mažėja pakankamai sparčiai ir prognozuojama, kad potencialių nuomininkų ateityje tik daugės. Manhetenas – maža sala, kurioje gyvena daugiau nei pusantro milijono žmonių. Šalia gyvenamųjų namų dar nemažai ir ofiso pastatų. Praktiškai visi laisvi plotai saloje jau užstatyti, todėl nuomos kainos čia nuolat kyla, o pasiūlos pirkti praktiškai nėra.

Majamis: Pirkti
Vidutinė būsto kaina: 140 200 JAV dolerių
Vidutinė metinė nuomos kaina: 22 460 JAV dolerių
Reintingas: 6

NT krizė šiame mieste jau baigėsi ir dabar palankus metas įsigyti būstą. Tūkstančiai namų buvo pastatyti iki krizės, tačiau jų nespėta parduoti. Taigi daugelis valdytojų, nusprendę pabaigti statybas, pradėjo butus bei namus nuomoti. Pasiūla buvo tokia didelė, kad daugelis žmonių planus pirkti NT Majamyje nukėlė į ateitį ir kurį laiką patikusį būstą nuomojosi, nes kainos buvo labai patrauklios. Šiuo metu parduodamų būstų kainos, lyginant su piku, kuris buvo 2006 metais, nukrito per pusę.

Sietlas: Nuomotis

Vidutinė būsto kaina: 418 200 JAV dolerių
Vidutinė metinė nuomos kaina: 17 600 JAV dolerių
Reitingas: 24

Vašingtono valstijoje vykdoma taip vadinama “atsakingos plėtros” programa, kurios esmė palikti aplink gyvenamuosius namus daugiau žalių plotų, žmones skatinti gyventi ne daugiabučiuose, o nuosavuose namuose. Tokia strategija kainuoja. Kai kurie skaičiavimai rodo, kad dėl tokios politikos būstai kainuoja net 80 procentų daugiau nei kainuotų kitomis sąlygomis. Čia kainos eknonominio pakilimo metu išaugo labai stipriai, o prasidėjus recesijai krito ketvirtadaliu.

Arlingtonas, Teksasas: Pirkti

Vidutinė būsto kaina: 67 600 JAV dolerių
Vidutinė metinė nuomos kaina: 9 200 JAV dolerių
Reintingas: 7

Arlingtonas – darbininkų miestas, kuriame veikia milžiniškas tarptautinis oro uostas, jame taip pat įsikūrusi ir „General Motors“ gamykla. Priemiesčiuose gyvena ir turtingų žmonių, bet didžiąją dalį sudaro paprasti darbuotojai. Specialistai kalbėdami apie šio miesto ypatumus tvirtina, kad Arlingtone niekada nebuvo didelių šuolių, čia visuomet vyravo stabilumas.

 

Nesparti NT plėtra, dideli laisvos žemės plotai ir negriežta reguliavimos sistema leido nusistovėti gana žemoms būstų kainoms, kurios, lyginant su šalies vidurkiu, žemesnės 20%.

 

 
Kitos teminės naujienos:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt