Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu


art

Straipsniai

 

Bohemiško interjero butas Niujorke
2013-03-27 Šaltinis: www.NamuDizainas.lt

Niujorke esančio buto interjeras pavadintas vardu Bohemiškas interjeras. Projekto autoriai architektūros ir dizaino studija "Incorporated", įsikūrusi Niujorke. Pirmiausia dėmesį patraukė kolona su šakelėmis lyg angelo sparnais melsvame vaiko kambaryje.


Bohemiško interjero butas Niujorke title=
Nuotr. incorporatedny.com

Peržvelgus kitas nuotraukas, atsiskleidžia žavi erdvių dekoro perspektyva. Kiekvienas interjeras savaip atveria akis, pasiūlo naujas idėjas, kitą požiūrį į gyvenimą.. ir beveik kiekvieną kartą atrodo – negi gali būti dar kažkas geresnio!

Kodėl bohemiškas interjeras? Koks yra pirmas dalykas, kuris ateina į galvą, kai išgirstate žodį bohemiškas? Lietuvoje žodis “bohema” paskutinius keletą metų turbūt asocijuojasi su opera “Bohema”.

 

Daugeliui žmonių šis žodis asocijuojasi su menininkų bei artimų jų aplinkai žmonių gyvenimu ir gyvenimo būdu. Viename iš žodynų rašoma – bohemietis  yra asmuo, linkęs į meną ar intelektualinę veiklą, gyvenantis ir besielgiantis ne pagal įprastas elgesio taisykles. Bohemiško gyvenimo impulsai skirtingais laikotarpiais buvo vadinami skirtingais vardais: bitnikai, hipiai (kaip vadinasi mūsų laikų bohema..?).

 

Pažiūrėjus į žodžio kilmę, ne į prasmę, kurią žodžiui suteikė alternatyvios kultūros nešėjai, tai žodžio prasmė yra vienaip ar kitaip susijusi su čigonų ir klajoklių gyvenimo būdu.

 

Tad bohemietiškas butas Niujorke. Buto dekorą dar galima pavadinti ir vintažiniu. Tik vintažinis pavadinimas yra labiau susijęs su dekoro detalėmis, bohemiškas – su gyvenimo būdu, bet abu žodžiai išreiškia panašią prasmę. Butas lyg ir kasdieniškas, bet kokios detalės! Buto dekoras įvairiaspalvis ir ryškiaspalvis, platus “pasidaryk pats” objektų ir etninių dekoracijų panaudojimas.

Ryškus ir spalvingas, puiki vieta meniškoms sieloms!

  001-new-york-bohemian-apartment-incorporated

 

 

Priešais žydrą sieną stovi sofa, apsirengusi saulės vaikų rūbais.

 

 

003-new-york-bohemian-apartment-incorporated

 

 

Žydros spalvos siena su įrėmintomis nuotraukomis ant lentynų ir žydras pianinas!

 

 

004-new-york-bohemian-apartment-incorporated

 

 

Iš arčiau išryškėja geltoni paukščiukai.

 

 

Bohemian Apartment Piano

 

005-new-york-bohemian-apartment-incorporated

 

Bohemian Apartment Backsplash

 

006-new-york-bohemian-apartment-incorporated

 

007-new-york-bohemian-apartment-incorporated

 

 

Bibliotekos kambarys, dekoruotas raštuotais tapetais.

 

 

008-new-york-bohemian-apartment-incorporated

 

Bohemian Apartment Shelf Detail

 

009-new-york-bohemian-apartment-incorporated

 

 

Apartamentuose yra keletas vaikų kambarių, kiekviename skirtingas dizainas!

 

 

Bohemian Apartment Nursery

 

 

Lengva žydra kolona su šakomis lyg angelo sparnais.

 

 

012-new-york-bohemian-apartment-incorporated

 

 

Kitą vaikų kambarį puošia pilkšvi tapetai ir neono žalia nišose, kuriose įrengtos lovos.

 

 

011-new-york-bohemian-apartment-incorporated

 

 

Namukas vaikų žaidimams.

 

 

010-new-york-bohemian-apartment-incorporated

 

013-new-york-bohemian-apartment-incorporated

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
iris.lt
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt