Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu


art

Straipsniai

 

Bituminė stogo danga ir jos pasirinkimas
2019-10-29 Šaltinis: StogoDanguPrekyba.lt

Namai – vienas svarbiausių gyvenimo projektų. Ar juos statytų individuali šeima, ar vystytojas, visiems svarbu, kad namo sprendimai būtų kokybiški, patikimi, ilgaamžiai. 


Bituminė stogo danga ir jos pasirinkimas title=

Ypač daug dėmesio reikėtų skirti konstrukcijai. Skirtingai nei interjero, namo dalių negalime keisti ar atnaujini vos tik panorėję – tai reikalauja daug investicijų, darbo ir laiko.

 

Daugelis sako, kad namo pagrindas yra pamatai, ir jie yra teisūs. Tačiau tam tikri paskutiniai statybos etapo štrichai taip pat gali būti lemtingi. Puikus pavyzdys – stogas.

 

Yra begalė skirtingų medžiagų, iš kurių galima statyti stogą. Kažkur pietuose jie gaminami iš molio, yra vietų, kur žmonės vis dar gyvena po šiaudiniais stogais. Visgi Lietuvos oro sąlygos reikalauja kiek patvaresnių sprendimų. Vienas populiariausių – bituminė stogo danga.Ši danga labiausiai tinka plokštiems stogams, ją galima dažnai išvysti ant daugiabučių, pramoninių ar kitų panašių pastatų stogų. Ruloninė bituminė danga yra laikoma hidroizoliacine ir gali būti naudojama ne tik stogų dengimui, bet ir remonto darbams, klojant pamatus ar prireikus inžinerinių sprendimų hidroizoliacijai.

 

Bet kuriuo atveju didžiausią įtaką turės tai, kokią dangą pasirinksite ir pritaikysite konkrečiam projektui. Kadangi rinkoje vyrauja didelis bituminės stogo dangos pasirinkimas, pasidalinsime keliais patarimais, į ką atkreipti dėmesį. 


Visų pirma reikėtų apžvelgti pagrindinius bituminės stogo dangos požymius, kurie padės suprasti, ar jums reikalinga būtent tokia medžiaga. Ši stogo danga yra ilgaamžė ir gali tarnauti ne vieną dešimtį metų. Dar viena gera savybė – didelis bituminės stogo dangos pasirinkimas spalvų paletėje. Rinkoje prieinama daugiau nei 50 skirtingų atspalvių ir tonų, todėl savo namui tinkamiausią variantą ras kiekvienas.

Kalbant apie šios medžiagos paiešką, reikėtų žinoti, kad tai pakankamai lengvai prieinamas produktas, kurį galite įsigyti kone kiekvienoje statybinių prekių parduotuvėje. 

 

Visgi svarbu negriebti pirmos pasitaikiusios opcijos ir pasidomėti apie gaminį. Svarbus turėtų būti ne tik didelis bituminės stogo dangos pasirinkimas, bet ir kitos jos savybės: atsparumas aplinkos poveikiui, šilumos, garso izoliacija, medžiagos degumas ir atsparumas gaisrui bei kitos specifikacijos.

 

Gerai išsiaiškinkite visas savybes prieš užsakydami. Tai ne ta vieta, kur turėtumėte sutaupyti...

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
iris.lt
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt