Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu

news
Naujienos

 

Balandžio mėnesį Vilniuje parduota 900 butų
2021-04-30 Šaltinis: CityNow

Remiantis išankstiniais „CityNow“ NT analitikos platformos surinktais duomenimis, šių metų balandžio mėnesį Vilniuje buvo susitarta dėl daugiau nei 900 naujos statybos butų pardavimų.


Balandžio mėnesį Vilniuje parduota 900 butų
Nuotr. suduvosgidas.lt

Tai yra maždaug 10% mažesnis rezultatas negu absoliučius rekordus sumušusį šių metų kovo mėnesį, bet daugiau negu 10 kartų didesnis už praėjusių metų balandžio mėnesio rezultatą, kai prasidėjus pandemijai NT rinka buvo beveik sustojusi.

„CityNow“ platformos įkūrėjas Vilius Visockas rezultatą vertina kaip rinkos judėjimą link stabilizavimosi: „Balandžio mėnesio rinkos aktyvumas buvo iš esmės artimas kovo mėnesiui, o artėjant vasaros sezonui galima tikėtis aktyvumo grįžimo į įprastesnius tempus. Pastaruoju metu turėjome savotišką pasiūlos šoką, visgi metų eigoje planuojama startuoti su nemažai naujų gyvenamųjų projektų, tad pirkėjai turės daugiau pasirinkimo“.

 

Tarp rizikos veiksnių pašnekovas įvardija svarstomą naują infrastruktūros mokestį:

„Paskutiniu metu buvo nemažai kalbėta apie tai, kad naujas infrastruktūros mokestis ateityje galėtų padidinti sklypų kainas, o plėtotojai bandytų perkelti dalį kaštų būsto pirkėjams. Laikas parodys, ar dėl šios priežasties nepasikeis ir pirkėjų lūkesčiai dėl ateities būsto kainų. Tai galėtų paskatinti pagreitinti pirkimo sprendimą“.

 


Pagal pardavimus balandžio mėnesį pirmavo Vilkpėdės rajonas. Šiame rajone rinkai taip pat buvo pasiūlyta daugu naujų butų. Taip pat, tarp būsto pirkėjų buvo toliau išliko populiarūs Pilaitės, Šnipiškių rajonai.

Esant aktyviai rinkai, toliau galima stebėti butų sandėlio mažėjimo tendenciją. Nepaisant to, kad rinkai balandį buvo pasiūlyta apie 600 naujų butų (dešimtyje naujų projektų ar jų etapų), tačiau butų, iš kurių šiuo metu gali rinktis pirkėjai, per mėnesį sumažėjo nuo 3,900 iki 3,100. 

 
Kitos teminės naujienos:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
iris.lt
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt