Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu


art

Straipsniai

 

Ar svarbus miegamojo lovos aukštis?
2021-02-15 Šaltinis: Senukai.lt

Pirkdami naują lovą miegamajam labai atidžiai pamatuojame jos plotį, ir ilgį – gi miegamajame lova yra pats pagrindinis baldas, todėl tiek jos išvaizda, tiek funkcionalumas yra labai svarbūs. 


Ar svarbus miegamojo lovos aukštis? title=
Nuotr. desertcart.in

Tačiau pirkėjai retai skiria dėmesį miegamojo lovos aukščiui. Taigi, turint omeny, kad iš lovos išlipame ir į ją vėl lipame kiekvieną dieną, jos aukštis yra netgi svarbesnis nei plotis ir ilgis.

Nuo miegamojo lovos aukščio priklauso komfortas

Kaip jau minėjome, į lovą ir iš lovos laipioti reikia kiekvieną dieną, todėl perkant naują lovą verta skirti šiek tiek dėmesio ir į lovos aukštį.

Jūs tikrai nenorite kiekvieną rytą ropoti iš per aukštos arba stotis iš per žemos lovos. Galų gale, po kurio laiko nuo to tikrai pavargsite ir bandysite ištaisyti šią problemą įsigydami kitokio aukščio čiužinį. Idealiu atveju, atsisėdus ant lovos, jūsų keliai ir klubai turėtų būti tame pačiame lygyje – tai užtikrina optimalų komfortą įvairiais atvejais. Miego ekspertai teigia, kad vidutinio ūgio žmogui tinkamiausias lovos aukštis yra apie 60 cm, įskaitant ir čiužinį.

Pirkdami lovą atsisėskite į ją, apsvarstykite, kokį čiužinį pasirinksite ir jeigu bent kiek dvejojate dėl lovos aukščio – tos miegamojo lovos nepirkite ir ieškokite tokios, kuri jums tikrai tiks ir patiks. Jeigu lovą renkatės internetu, reikiamą aukštį įvertinkite namuose ant įprastos arba reguliuojamos kėdės.

 

Image result for bed length

Miegamojo lovos aukštis – dizaino detalė

Šiomis dienomis yra labai pamėgtas klasikinis baldų dizainas, todėl dažnas pasirinkimas yra ir minimalistinės, žemos lovos. Bet žemi baldai netiks aukštame kambaryje – jeigu jūsų miegamasis yra didelis ir turi aukštas lubas, tada jums reikia kuo aukštesnės lovos. Taip subalansuojama bendra viso kambario estetika.

Dviaukštės miegamojo lovos

Šiuo atveju kalbame apie vaikus. Vaikams lovos aukštis nėra toks svarbus, kaip suaugusiems. Tačiau, jeigu jie nori dviaukštės lovos, tai kodėl gi ne? Tai ne tik pigus, bet ir praktiškas pasirinkimas. Ir nebijokite, vaikai niekada nebus per „seni“ dviaukštei lovai. Tiesiog iš karto pagalvokite apie dydį ateičiai.

Taigi, miegamojo lovos aukštis nėra svarbus vaikams, bet labai svarbus suaugusiems. Siūlome apsilankyti internetinėje parduotuvėje www.senukai.lt ir sužinoti daugiau apie naujausias lovas jūsų miegamojo kambariui.

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
iris.lt
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt