Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu


art

Straipsniai

 

Ar reikia derinti šaldytuvą prie virtuvės interjero?
2018-11-22 Šaltinis: Pigu.lt

Perkant šaldytuvą, tenka apgalvoti daugybę kriterijų, tarp kurių dažnai minimas ir šių įrenginių stilius ─ nuo šio aspekto priklauso bendra virtuvės išvaizda. Visgi, yra manančių, jog kur kas svarbiau nei dizainas yra šio įrenginio funkcionalumas ─ su šia puse taip pat būtų sunku nesutikti, todėl nusprendėme panagrinėti, verta ar neverta šaldytuvo stilių derinti prie interjero. 


Ar reikia derinti šaldytuvą prie virtuvės interjero? title=

Derinti reikia, jei:

• Virtuvės kambarys yra nedidelis. Tikriausiai ne kartą esate girdėję, jog žaidžiant suspalvomis ir kitais jų deriniais, galima vizualiai praplėsti erdvę, tad jei toks ir yra Jūsų tikslas, į šį planą teks įtraukti ir šaldytuvą. Šiais laikais jie būna pačių įvairiausių spalvų!

• Kruopščiai puoselėjate namų interjerą. Jei kiekvienai namų kertelei skiriate daug dėmesio, neapleidžiate ir virtuvės ─ vadinasi, teks gerai apgalvoti ir šaldytuvo stilių. Tik taip šioje patalpoje įsivyraus harmonija ir darna. Tačiau jei interjero puoselėjimui negailite savo laiko, tą tikriausiai ir taip puikiai žinote!

• Norite, kad šaldytuvas įsilietų į bendrą aplinką. Pripažinkime ─ šaldytuvas yra pakankamai didelis įrenginys, todėl be mūsų pastangų į interjerą jis taip lengvai neįsilies. Reikėtų atsižvelgti į tai, kokių spalvų ir dydžių buitinė technika dominuoja Jūsų virtuvėje ir pagal tai pasirinkti tinkamiausią šaldytuvo dizainą ─ procesas nesudėtingas, tačiau tikrai padės pasiekti reikiamų rezultatų.

• Jums rūpi, kaip atrodys Jūsų virtuvė. Ne paslaptis, jog jauki, tinkamai organizuota virtuvė prisideda prie mūsų kulinarinių šedevrų ─ jei norisi sukurti tokią atmosferą, tikrai nevertėtų rinktis pirmo pasitaikiusio šaldytuvo stiliaus. Apsidairykite aplink ir greitai suprasite, koks prietaisas labiausiai tiktų šiai erdvei!

• Ieškote būdų, kaip originaliai pagyvinti virtuvės stilių. Dabar prekyboje galima surasti ne tik klasikinių atspalvių įrenginių, bet ir kur kas įdomesnių sprendimų, kurie neabejotinai taptų šio kambario akcentu. Vienas unikaliausių variantų yra Snaigė šaldytuvai, kurių priekinės durelės yra padengtos specialia danga, leidžiančia ant jos rašyti kaip ant lentos, taip nuolat koreguojant visą virtuvės interjerą. Lažinamės, jog tokių įdomių modelių surasite ir kur kas daugiau!

 

Derinti nereikia, jei:

• Į virtuvę užsukate itin retai ir Jums nėra skirtumo, kaip atrodys jos interjeras. Jei virtuvė nesiriboja su kitomis erdvėmis ir šiame kambaryje esate ypatingai retas svečias, šaldytuvo stilius Jums tikrai gali būti nesvarbus. Visgi, turėtumėte pasistengti, jog pasirinktas stilistinis sprendimas Jūsų neerzintų ─ šaldytuvai tarnauja ilgus metus, todėl sunku pasakyti, kada į šią patalpą pradėsite užeiti dažniau.

• Nėra tiek daug detalių, prie kurių reikėtų taikstytis. Labai retais atvejais šaldytuvai statomi ypatingai nedidelėse erdvėse, kuriose stovi tik baldai ar dar keli įrenginiai: jei nėra bendro puoselėjamo stiliaus, nebūtina persistengti ir ieškant naujojo šaldytuvo.

• Pirmiausia ketinate pirkti šaldytuvą ir tik po atnaujinsite virtuvės interjerą. Pamatėte visus poreikius tenkinantį šaldytuvą už sumažintą kainą, tačiau kol kas dar nepradėjote remonto ar naujų įrengimo darbų? Būtų keista jo nepirkti vien dėl to, jog tiksliai nežinoti, koks bus naujasis interjeras ─ tokiais atvejais verčiau pasinaudoti patraukliu pasiūlymu ir tiesiog išsirinkti pakankamai neutralų ir universalų šaldytuvo modelį.

 

Kaip galima pastebėti, vienareikšmio atsakymo į šį klausimą nėra ─ viskas priklauso nuo to, kuriame punkte atradote save ir savo virtuvę. Visgi, jei bent šiek tiek pasistengsite priderinti šaldytuvą prie kitų detalių, tikrai nesigailėsite ─ dailus ir vientisas interjeras atpirks visus vargus! 

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
iris.lt
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt