Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu


art

Straipsniai

 

Ar pardavėjai tikrai naudojasi pirkėjų neišmanymu?
2019-05-21 Šaltinis: UAB GEDARTA

Ar teko kada nors nusipirkus prekę, ja nusivilti? Ar pamąstėte kokiu principu dirba verslininkai/pardavėjai? Bet kokia kaina peršama prekė, nutylimi galimi prekės trūkumai, nutylimi atsiliepimai apie prekę ir taip toliau, ir panašiai. Kai kuriems toks darbo principas priimtinas, o mūsų nuomone, norint sulaukti sėkmės versle, privalu būti atviram su klientu. 


Ar pardavėjai tikrai naudojasi pirkėjų neišmanymu? title=

Aptarnavus klientą, mes norime, kad jis sugrįžtu pas mus atgal, o apie mus atsilieptų tik teigiamai.

Šį kart kalbėsime apie pardavėjų gudrybes parduodant prekes, o kaip pavyzdį pasitelksime šilumos siurblius, oras-vanduo.

Perkant šilumos siurblį reikėtų atkreipti dėmesį į ne vieną svarbų faktorių tokį kaip namo kvadratūra, energetinė klasė, ar namas medinis, ar ne, šildymo tipas (grindinis ar radiatorinis), ar patalpos turi daug langų. Tik identifikavus kiekvieną iš faktorių galima parinkti šilumos siurblį.

Didelė pardavėjų gudrybė

Identifikavus namo savybes pardavėjas jums pasiūlo pigesnį variantą nei kiti pardavėjai. Nudžiugę jūs perkate nė nesumąstydami kas slypi už to.

Pardavėjas pasinaudodamas pirkėjo neišmanymu gali pasiūlyti paprasčiausiai silpnesnį šilumos siurblį ir teigti, kad jo pilnai užteks apšildyti namą. Tokie pardavėjai įrenginio technines savybes lygina prie +7 laipsnių lauko temperatūros . Tokioje lauko temperatūroje gal ir užteks apšildyti namą, bet reikėtų suprasti vieną paprastą dalyką. Šilumos siurblys turi savybę prarasti galią prie žemesnės temperatūros.

Reikėtų rinktis galingesnį


Ką reiškia, kad šilumos siurblys prie žemesnės temperatūros praranda galią? Tai reiškia, kad jei jūsų šilumos siurblys prie +7 temperatūros veikia visu pajėgumu, tai prie -7 laipsnių temperatūros šilumos siurblys neteks dalies savo pajėgumo – apie 30-40%. Kaip pavyzdys galėtume teigti, kad iš 9kW šilumos siurblio pajėgumo, prie -7 laipsnių temperatūros liktu apie 6-7kW. Įsivaizduokite, kas būtų jei spusteltų šaltukas iki -20 laipsnių!

Pasekmės

Kas gi nutinka, šilumos siurbliui praradus dalį energijos? Paprastai tariant namai nebus pakankamai apšildyti. Šilumos siurblys pirmumą, teikiant energiją, skiria vandens pašildymui. Ten tenka daugiausiai energijos, o esant didesniam šaltukui, kitiems namo poreikiams, energijos gali ir nelikti.

Siekdami sutaupyti papildomų pinigėlių žmonės gali prisidaryti sau papildomų bėdų, todėl reikėtų rinktis atsakingai ir prieš perkant šilumos siurblį reikėtų pasikalbėti su specialistais iš kelių skirtingų įmonių.

Ką rinktis?

Kalbant apie šilumos siurblius, šiuo metu rinkoje dominuoja tokios įmonės kaip „Mitsubishi Heavy industries“, „Alpha Innotec“ ar „Daikin“ gamintojai.

„Mitsubishi Heavy industries“ tikriausiai perkamiausi šilumos siurbliai, dėl savo kokybės ir kainos santykio. Už prieinamą kainą jūs gausite ilgaamžišką įrenginį, kuris veiks tikrai efektyviai ir sklandžiai.

Kalbant apie kainas ir kokybę „Alpha Innotec“ yra dominuojanti jėga rinkoje. Kainos yra didžiausios, bet kokybė yra aukščiausio lygio. Šio gamintojo šilumos siurbliai yra labai pajėgūs, o šaltnešis veikia bene efektyviausiai, o gamintojas suteikia net 5 metus garantiją savo įrenginiams.

„Daikin“ vos pigesnis, taip pat pasižymi aukšta kokybe , bet žmones dažnai gasdina aukštoka kaina.

Taigi kokį gamintoja rinktis? Vienareikšmiškai atsakyti sunku, tikriausiai viskas remiasi į piniginės storį. Jei piniginė leidžia, rinkitės „Alpha Innotec“, jei norite pataupyti, bet vistiek turėti neblogą daiktą, rinkitės „Mitsubishi Heavy industries

Gedarta.lt padės išsirinkti

Patyrę specialistai, savo srities žinovai padės jums ne tik išsirinkti geriausią variantą, bet esant reikalui taip pat ir sumontuos visą įrangą. Kadangi Gedarta taip turi ir savo projektuotojų komandą, galime padėti ir šiais klausimais. Šildymas, šaldymas, vėdinimas, viskas pagal jūsų poreikį. Jei sugebėsite parodyti savo derybos įgūdžius, galbūt netgi pritaikysime simbolinę nuolaidą! 

Sekite mūsų „Facebook“ puslapį ir sužinokite visas mūsų naujienas pirmieji.
 

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
iris.lt
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt