Kodėl verta įsirengti šiltnamį?

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Todėl, jeigu planuojate pradėti jas auginti, apsvarstykite galimybę įsirengti šiltnamį, kadangi jis padės daržoves auginti efektyviau. Internetinės parduotuvės b-a.eu, prekiaujančios šiltnamiais ir kita sodo ir daržo įranga, atstovas M. Meliešius atskleidžia kelias priežastis, kodėl verta įsirengti šiltnamį savo sode.

Ilgesnis daržovių auginimo sezonas

Augalams, auginamiems šiltnamyje sukuriama palankesnė aplinka, todėl jie auga greičiau ir geriau nei augalai, augantys lauke. Šiltnamis sukaupia šilumą, todėl jo viduje temperatūra paprastai yra aukštesnė, nei lauke. Dėl šios priežasties daržovių sodinimo sezoną galima pradėti anksčiau. Šiltnamio viduje susiformuoja augalams palankus mikroklimatas, todėl jie auga geriau ir greičiau, nei jų kolegos, augantys lauko sąlygomis. Svarbu užtikrinti tinkamą augalų laistymą ir galima ilgai džiaugtis gausiu derliumi, užaugintu šiltnamyje.

Šiltnamis suteikia apsaugą nuo vabzdžių

Kiekvieno sodininko galvos skausmas yra įvairūs kenkėjai, kurie pažeidžia lauke auginamus augalus. Jeigu augalus užpuola rimtos ligos ar kekėjai, galima netekti viso derliaus. Šiltnamyje auginami augalai yra izoliuoti, todėl lauke esantys kenkėjai, graužikai ar kiti gyvūnai jų nepasiekia. Pavyzdžiui, į šiltnamį negali patekti paukščiai, kurie ankstyvą pavasarį gali sulesti ką tik pasėtų augalų sėklas. Gerai izoliuotas šiltnamis, turintis kokybišką ventiliacijos sistemą, gali apsaugoti ir nuo augalų ligų, todėl tai padės išsaugoti Jūsų daržoves.

 

Apsauga nuo aplinkos poveikio

Kad ir kaip profesionaliai dirbtų meteorologai, prognozuodami oro sąlygas, viską numatyti ne visuomet įmanoma. Drastiškas ir netikėtas oro sąlygų pasikeitimas gali padaryti nemažos žalos lauke augantiems augalams. Itin ilgos liūtys gali supūdyti augalus, užsitęsusi sausra juos išdžiovins, o didelis vėjas augalus gali nulaužyti arba net išrauti. Šiltnamyje augantys augalai yra apsaugoti nuo krušos, didelio lietaus, stipraus vėjo ir kitų gamtos išdaigų. Todėl turint gerai įrengtą šiltnamį nereikia nerimauti kiekvieną kartą, kai oro sąlygos tampa nepalankios.

Šiltnamis nereikalauja daug priežiūros

Jeigu negalite daug laiko skirti sodininkystei, tačiau vis tiek norite užsiauginti savo daržovių, šiltnamį įsigyti būtina. Profesionalus, kokybiškas ir gerai įrengtas šiltnamis leis sutaupyti laiko, auginant daržoves. Geri šiltnamiai, kuriuose įrengta kokybiškos vėdinimo ir laistymo sistemos reikalauja nedaug priežiūros, kadangi jame automatiškai palaikoma reikiama drėgmė ir temperatūra, be to, nereikia rūpintis augalų apsauga nuo aplinkos poveikio. Todėl nuo daržovių likusį laiką galite skirti kitoms veikloms.

Šiltnamiai internetu

Internetinėje parduotuvėje b-a.eu galima rasti įvairių rūšių šiltnamių, kurių kainos prasideda nuo 100 Eur ir gali siekti 1000 Eur ar daugiau, priklausomai nuo šiltnamio dydžio, konstrukcijos ir jame naudojamos papildomos įrangos. Vienas iš populiariausių internetinėje parduotuvėje siūlomų šiltnamių yra 11,48 kv. m. ploto šiltnamis „Gaspadorius“ su polikarbonatine danga. Tokį šiltnamio populiarumą lemia tai, kad jis lengvai montuojamas įkasant į gruntą prailgintas šiltnamio arkas, jo konstrukcija yra tvirta, be to pats šiltnamis atrodo estetiškai. Šių metų vasaros sezonas jau įsibėgėja, tačiau niekuomet ne vėlu planuoti pirkinius ateinantiems sezonams ir pasirūpinti Jūsų sodo sklypui tinkamiausiu šiltnamiu. Tai, kad šiltnamiai yra viena iš populiariausių b-a.eu prekių rodo, kad užsiauginti savų daržovių nori visi.

Užsisakius išsirinktą šiltnamį internetu, nereikės rūpintis jo transportavimu. Šiltnamis į Jūsų namus bet kurioje Lietuvos vietoje bus pristatytas per kelias arba, priklausomai nuo modelio, per keliolika darbo dienų. Todėl nereikia papildomai gaišti laiko ieškant tinkamos fizinės parduotuvės šiltnamiui įsigyti. Iškilus papildomiems klausimams dėl šiltnamio charakteristikų, visuomet galima pabendrauti su internetinės parduotuvės konsultantais, kurie atsakys į rūpimus klausimus ir suteiks papildomos informacijos, bei padės išsirinkti tinkamiausią produktą, papasakos apie taikomas akcijas ir nuolaidas bei pasidalins naudingais patarimais. Išsirinkite savo šiltnamį jau dabar ir ateinančiam sodininkystės sezonui būsite pasiruošę.