BetoFormos suoliukai – idealus pasirinkimas viešosioms erdvėms

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Kodėl BetoFormos suoliukai puikiai tinka viešosioms erdvėms?

Į viešąsias erdves susirenkama praleisti laiko arba užsiimti tam tikra veikla, pavyzdžiui, pasportuoti, tačiau kone kiekvienam atėjusiam iškyla poreikis bent trumpam prisėsti pailsėti.

 

Suteikti žmogui galimybę tai padaryti ir yra pagrindinė mūsų gaminamų suoliukų paskirtis. Jie yra ypač komfortabilūs, todėl lankytojams bus malonu leisti laiką sėdint. Kiekviena savivaldybė ar įmonės vadovybė siekia savo pinigus investuoti į tuos objektus ir produktus, kurie tarnautų ilgai ir būtų funkcionalūs. BetoFormos suoliukai – būtent tokie ir yra!

 

Sėdimoji dalis gali būti gaminama iš įvairių žaliavų: termo medienos, medžio/plastiko kompozito (WPC), liejamų akmenėlių ar gumos granulių. Tai suteikia įvairovės bei pagyvina aplinką. Viešosiose erdvėse ypač aktualūs yra tie objektai ir produktai, kurie reikalauja minimalios priežiūros. Tai – dar vienas mūsų gaminamų suoliukų privalumas bei argumentas, kodėl jie idealiai tinka viešosioms erdvėms. Tačiau tai dar ne viskas – viešosiose erdvėse ypač yra vertinami daugiafunkciniai sprendimai.

 

Mūsų gaminami suoliukai taip pat išpildo šį poreikį: nors galime pagaminti gaminius, kurie tarnaus tik kaip suoliukai, asortimentą sudaro ir daugiafunkciniai sprendimai. Gaminame suoliukus, kurie gali tarnauti kaip klombos, suoliukai – dviračių stovai bei suoliukai – sienelės. Išvardintos savybės yra labai svarbios ir aktualios visiems pirkėjams, tačiau negalima pamiršti ir išvaizdos. 

 

BetoFormos suoliukai atrodo dekoratyviai ir išskirtinai, todėl puikiai derės bet kokioje aplinkoje ir taps nuostabiu kraštovaizdžio architektūros elementu. Savaime suprantama, tiek daug puikių privalumų turintis statinys gali puikiai papildyti ir privačias erdves. Apibendrinant galima teigti, kad BetoFormos suoliukai maksimaliai išpildo viešųjų erdvių lūkesčius ir puikiai joms tinka dėl savo patogumo, praktiškumo, dekoratyvumo, išskirtinumo, daugiafunkciškumo bei ilgo tarnavimo laiko.

 

Kodėl verta rinktis BetoFormos gaminamus produktus?

Rinktis mūsų gaminamus produktus verta ne tik todėl, kad galime jums pagaminti ilgaamžį, patogų, išskirtinį bei puikiai atrodantį kraštovaizdžio architektūros elementą, kuris derės bet kokioje aplinkoje. Mes taip pat suvokiame, kad kiekvieno užsakovo poreikiai bei lūkesčiai yra vis kitokie, todėl esame pasiruošę įvykdyti individualius užsakymus, kurių rezultatas – konkrečią viziją idealiai atitinkantis gaminys.

 

Daugiau apie mūsų liejamus suoliukus ir gaminamus produktus rasite apsilankę mūsų internetinėje svetainėje, adresu www.betoformos.lt

 

 

 

 

 

Reklama: miestui.lt