Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu

news
Naujienos

 

Amsterdame įgyvendintas naujas judančių gyvenamųjų namų projektas
2011-04-15 Šaltinis: ekoidejos.lt

Amsterdamo studentų gyvenamųjų būstų projektas, pavadinimu Zuiderzeeweg, yra novatoriškas projektas. Suprojektuotas Nyderlanduose esančios firmos „Fact Architects“ jis išsiskiria laikina konstrukcija ir galimybe perkelti būstą į kitą vietą, jei tik to prireikia.


Amsterdame įgyvendintas naujas judančių gyvenamųjų namų projektas
Nuotr. fancycribs.com

Tad, laikinasis būstas – mobili konstrukcija. Jei norite persikelti iš tam tikros vietos, galite kartu su savimi pasiimti ir visą struktūrą.

Būstų projektas buvo sukurtas siekiant išlaikyti tvirtą, ilgalaikę ir tvarią ekologinę pusiausvyrą neprarandant ir funkcionalumo, kuris ypač svarbus ir vertinamas šiandieninio klimato sąlygomis. Pastatai turėtų išlikti tokie pat tvarūs ir funkcionalūs net ir perkelti į kitas vietas.

Būstai pagaminami iš aukštos kokybės, modulinių būsto blokų. Jie dedami vienas ant kito ir taip sudaromi 6 moduliniai pastatai. Visa struktūra apgaubiama tvirtu juodos medienos fasadu. Daugiau kaip 335 surenkami vienetai buvo sukurti atsižvelgiant į ateities aplinkos apsaugos reikalavimus.

Kiekvienas pastatas yra 5 aukštų. Jie išdėstyti tarp žolės plotų. Pačiame centre yra įkurtas didelis kiemas. Taip pat šalia yra pievelė ir oranžinė sporto aikštė. Netoli komplekso įėjimo esantys betoniniai blokai yra naudojami kaip papildomos sėdėjimo vietos lauke.

Pagalvota ir apie dviračių stovėjimo vietas – jos išdėstytos išilgai kelio. Taip pat šalia įkurta tramvajų transporto stotelė, kuri leis šią vietą pasiekti ir viešuoju transportu.

 

Žymos: projektai, namų projektai, konstrukcija, betoniniai blokai, būstas.

 

 
Kitos teminės naujienos:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt