Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu


art

Straipsniai

 

Ko reikia norint turėti šiuolaikišką vonios kambarį?
2021-10-29 Šaltinis: Pranešimas spaudai

Šiais laikais, viskas kas supa žmogų yra orientuota į tai, kad sukurti jam kuo daugiau patogumo ir komforto. Tai liečia baldus, kuriais apstatome kambarius, buitinę techniką be kurios praktiškai nebeįsivaizduojame savo gyvenimo ir kitos detalės, leidžiančios pajausti 21 amžiaus progresą. O jis yra jaučiamas praktiškai visur, neišimti ir vonios kambarys, kuris nežiūrint į tai jog pirmiausiai tarnauja tam, kad galėtume pasirūpinti savo higiena, visgi taip pat gali būti šiuolaikišku ir atitikti dabartį. 


 Ko reikia norint turėti šiuolaikišką vonios kambarį? title=

Visgi tam kad atsakyti į klausimą ko reikia „šiuolaikiško“ vonios kambario sukūrimui, pirmiausią reikėtų suprasti, kas slepiasi po šią sąvoka. Ar moderni dušo kabina su masažo funkcijomis, garais ir radijo imtuvu reiškia, kad sanitarinis mazgas iš karto tampa moderniu? O gal į tai nurodo išmanus apšvietimas ar šildomos grindys?

 

Vieno universalaus atsakymo nėra ir tai yra geria, nes tokiu būdu skirtingi žmonės savaip gali pasiekti vonios kambario atitikimą „šiuolaikiško“ statuso.

Daugelis dizaino ir interjero specialistų sutinka, kad mūsų laikais vonios kambarys turi būti maksimaliai patogus. Tai turėtų būti vieta, kurioje norėtųsi praleisti kuo daugiau laiko ir kelianti tik teigiamas emocijas. Ne veltui naujai statomose namuose ši erdvė užima gerokai daugiau vietos, nei tai buvo taip vadinamose „senos statybos“ daugiabučiuose.

 

Ką jau kalbėti apie nuosavų namų šeimininkus, kurie turi galimybę paversti šią erdvę į tikrą poilsio ir atsipalaidavimo oazę. Šiuolaikiškumo vonios kambariui neabejotinai suteikia technologiniai sprendimai, tokie kaip zoninis apšvietimas, modernūs šviestuvai, pritaikyti tokioms patalpoms, šildomos grindys.

Apdailos medžiagos, primenančios natūralias: akmens masės plytelės, stiklas sujungti su elementais iš metalo, kuriuos sukuria nerūdijančio plieno gyvatukas, maišytuvas ir dušo komplektas, o taip pat baldų detalės taip pat gali sukurti ganėtinai šiuolaikišką vaizdą.

 

Reikalavimai santechnikai su laiku taip pat keičiasi. Dabar ji turėtų būti ne tik graži ir patogi, bet ir suteikti šeimininkams galimybę taupyti. Ekonomiškumo tema iš esmės yra labai svarbi šiuolaikiškame gyvenime, tad jei yra galimybė šias idėjas perkelti į vonios kambarį, tai kodėl to nepadarius?
 

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
iris.lt
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt