Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindis


Numerio tema: Pasitinkant A++ energinę klasę

 
Ekspertai pataria

Atsižvelgiant į mūsų šalyje vyraujančias klimatines sąlygas, A++ energinės klasės namai užtikrina palankiausią sąnaudų santykį. Tai reiškia, kad per penkiasdešimt žiemų (toks nustatytas pastato gyvavimo ciklas) bus pasiektos mažiausios  jo išlaikymo sąlygos ir padaryta mažiausia žala gamtai.


Nemažai laiko praleidžiame uždarose patalpose, kurios daro didelę įtaką mūsų savijautai. Jos turėtų atlikti savo funkcijas – suteikti ne tik komforto jausmą, bet ir būti saugios, tačiau kasmet pastatų gaisrai pareikalauja aukų ir pridaro didelių nuostolių. Nežinoma, netiksli ar klaidinanti informacija apie statybinių medžiagų degumą arba konstrukcijų atsparumą ugniai gali sukelti neigiamų pasekmių. 

Technologijos

Neretai teršalų, ypač anglies dvideginio, koncentracija mokyklų ir vaikų darželių patalpų ore viršija leidžiamąsias normas. Minėtoji problema dar aštresnė modernizuotose ugdymo įstaigose, nes jų sienos apvilktos „kailiniais“, o ar patalpose esantys ugdytiniai, mokiniai ir darbuotojai gauna pakankamai šviežio ir švaraus oro, nepagalvota. 


Nuo 2016 metų visose Europos Sąjungos šalyse nauji pastatai ir jų dalys privalėjo atitikti energinio naudingumo A klasės, po poros metų ir dabar – A+ klasės reikalavimus. O visi nauji pastatai, pastatyti po 2021 m., turės būti beveik nevartojantys energijos, t. y. atitikti A++ energinio naudingumo klasę. 


Tris dienas – rugsėjo 20–22 d. – „Siemens“ arenoje, Vilniuje, šurmuliavo parodos SUPERNAMAI 2019 organizatoriai, dalyviai ir lankytojai. Šiemet parodos metu ne tik pristatytos šildymo, vėdinimo ir santechnikos naujienos, bet ir surengtas montuotojų čempionatas. Parodos lankytojų laukė interaktyvūs stendai, parodomieji darbai, šou, išrinktas geriausias metų montuotojas ir užfiksuoti net du Lietuvos rekordai. 


Architektai ir statybininkai jau seniai įsitikino bėginių apšvietimo sistemų pranašumais. Visų pirma, atvirai montuoti šią įrangą yra kur kas paprasčiau ir greičiau, nei išvedžioti po tinku ar akustinėmis plokštėmis daugybės šviestuvų maitinimo laidus. Antra, šios sistemos yra gerokai lankstesnės už stacionariai pakabintus ar įmontuotus šviestuvus: prireikus tiek koncentruotos, tiek išsklaidytos šviesos srautą galima lengvai nukreipti į kitą vietą pakreipiant arba perkeliant šviestuvus. 

Interjeras

Kasmet belaukdami Naujųjų pasižadame gyventi geriau, gražiau ir patogiau. Kaip tai padaryti? Kokie pagrindiniai 2020 metų interjero tendencijų akcentai? Apie senų ir naujų daiktų dermę, spalvas, medžiagas, tekstūras, vyrausiančias ateinančių metų interjere, kalbamės su specialiste Svajūne Vainauskiene.


Kiekvienais metais mus visus Kalėdos užklumpa tarsi netikėtai, tuomet karštligiškai puolame pirkti dekoracijas būstui, sukame galvas, kuo nustebinti svečius prie stalo ir kaip sukurti tikrą šventę. Žurnalo kalbinti specialistai pripažino: žinoma, ir šios srities mados egzistuoja, tačiau aklai jomis sekti nepatariama – verčiau jau susikurti savitą ir jaukų stilių, rasti savas tradicijas. Juolab pasaulinės tendencijos yra mažinti besaikį vartojimą, atsigręžti į natūralumą, rankų darbą ir tvarias priemones. 

 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt