Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu


art

Straipsniai

 

6 patarimai norintiems palaikyti švarą vonioje
2015-01-23 Šaltinis: Laima SIMAITYTĖ, snaujienos.lt

Reikia prisipažinti, kad vonios valymas niekada nebuvo smagus užsiėmimas. Tad atlikti šį darbą kaip įmanoma greičiau ir efektyviau padės keleto dažniausių klaidų vengimas ir keli naudingi patarimai.


6 patarimai norintiems palaikyti švarą vonioje title=
Nuotr. popsugar.com

1. Įjunkite ventiliatorių

Visada prieš lipdami į dušą įjunkite ventiliatorių ir tegul jis veikia dar 15-20 minučių po to, kai nusiprausite. Jis ištrauks drėgmę ir sumažins pelėsio tikimybę. Jeigu ventiliatoriaus ūžimo nemėgstate, tuomet padės lango atidarymas. Likusią drėgmę taip pat galima nuvalyti specialiu valytuvu su gumos sluoksniu.

2. Naudokite specialias valymo priemones

Jeigu galvojate, kad visus paviršius galima nuvalyti dezinfekuojančia šluoste, tai galvokite iš naujo. Kiekvienam vonios ploteliui reikia kitokio produkto. Dušo plyteles, dušo padėklą ir kriauklę valykite savo pamėgtu voniai ir plytelėms skirtu purškiamuoju valikliu, o veidrodžius – specialia stiklui skirta valymo priemone.

 3. Atidžiai valykite klozetą

Be abejo, visi žinome, kad reikia valyti sėdima klozeto dalį ir jo ertmę, o kaip visa kita? Žinokite, kad išorinė klozeto dalis taip pat neapsaugota nuo mikrobų ir dulkių. Taigi, būtina išvalyti visą klozetą. Ir nepamirškite dezinfekuoti vandens nuleidimo mygtuko.

4. Tualeto šepetį iškart padedate atgal į laikiklį

Kai drėgną klozeto šepetį iškart įstatote atgal į jo laikiklį, jis tampa idealia vieta įvairiausių bakterijų dauginimuisi. Kai išvalysite klozeto vidų, leiskite šepečiui nuvarvėti. Pasirūpinkite, kad prieš padedant jį atgal į vietą šepetys būtų visiškai sausas. Klozeto šepetį pamirkykite antibakteriniame skystyje, juo nuvalykite ir jo laikiklį.

 5. Išplaukite dušo užuolaidas

Kai ant dušo užuolaidos pastebite tamsias dėmes, visiškai nebūtina pulti jos išmesti. Paprasčiausiai išplaukite užuolaidą skambimo mašinoje. Plaukite ją tausojančiu režimu karštame vandenyje su senais rankšluosčiais, įpilkite šiek tiek baliklio. Keletui minučių įdėkite į džiovyklę – to pakaks, kad nuo skalbyklos iki vonios kambario nepaliktumėte balų. Kad dušo užuolaida tarnautų ilgiau, nusiprausę palikite ją užtrauktą, priešingu atveju netruks įsimesti pelėsis.

 6. Nepamirškite nuvalyti smulkių daiktų

Pagalvokite apie visus vonios kambario paviršius: lentynas, čiaupus, rankenėles ir panašiai. Visa tai taip pat būtina reguliariai valyti. Kai kuriuos vonios aksesuarus, tokius kaip dantų šepetėlių laikikliai ar dušo lentynėlės, galite išplauti indaplovėje. O štai kempinių ir vaikų vonios žaislų plauti nederėtų – visa tai reikia paprasčiausiai pakeisti naujais daiktais.

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
iris.lt
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt