Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu


art

Straipsniai

 

5 patarimai, kaip labiau sudominti buto pirkėjus
2021-07-19 Šaltinis: DomoPlius.lt

Taisyklė paprasta – kuo tvarkingiau parengsite būsto skelbimą, tuo greičiau jį parduosite. Deja, ji galioja ne visiems pardavėjams. Daugelyje skelbimų pateikiamos nekokybiškos nuotraukos, bute matyti netvarka, o informacijos apie būstą nurodoma per mažai. Vargu ar toks skelbimas patrauks potencialaus būsto pirkėjo akį.


5 patarimai, kaip labiau sudominti buto pirkėjus title=

Būsto ekspertai teigia, kad norint kuo greičiau parduoti butą, svarbu atkreipti dėmesį tiek į skelbimo, tiek į buto reprezentatyvią išvaizdą. Nekilnojamojo turto skelbimų portalo Domoplius.lt specialistai dalijasi 5 patarimais, kurie padės geriau pristatyti parduodamą butą pirkėjams. O gal ir greičiau jį parduoti.


Prieš fotografuodami susitvarkykite butą

Netvarka – pirmas žingsnis į nesėkmę. Nors butą norisi parduoti kuo greičiau, svarbu, kad pirkėjas, tiek žiūrėdamas skelbimą, tiek atvažiuodamas buto apžiūrėti, susidarytų kuo geresnį pirmą įspūdį.

Todėl prieš fotografuodami butą susitvarkykite: paslėpkite nereikalingus daiktus, atlaisvinkite erdves ir kampus. Svetainėje ar virtuvėje pastatykite vazą su gėlėmis arba dubenį su šviežiais vaisiais. Šios smulkios detalės padės sukurti estetišką vaizdą.


Nufotografuokite kuo daugiau patalpų

Pirmasis pirkėjo „susitikimas“ su butu vyksta naršant nuotraukas. Vadinasi, jos turi būti kuo kokybiškesnės ir geresnės rezoliucijos. Patariama įvertinti šviesą už lango. Jei fotografuosite vakare, sutemus, nuotraukos gali būti niūrios. Rekomenduojama nefotografuoti kambario prieš apšviestą langą – būstas atrodys paskendęs blyškioje dienos šviesoje, neišvaizdus.

 

How to choose an Interior Designer? - Step by step quide by Ula Burgiel

Stenkitės kambarį nufotografuoti iš įvairių kampų, o ne tiesiai, kad jis netaptų „plokščias“ ir šiek tiek įgautų erdviškumo įspūdį.

„Kuo didesnis kambario plotas bus pavaizduotas nuotraukoje, tuo geriau. Be to, svarbu skelbime parodyti kuo daugiau parduodamo buto patalpų ir nedaryti vienos pagrindinių klaidų, kai įkeliamos penkios vieno kambario nuotraukos, o kitų kambarių – pamirštamos“, – primena Ieva Basokė, portalo Domoplius.lt projekto vadovė.


Paslėpkite asmeninius daiktus

Asmeniniai daiktai skelbimų nuotraukose – dažna klaida, kurią rengdami skelbimus padaro pardavėjai.

„Įvairios statulėlės ir šeimos nuotraukos svetainėje, batai koridoriuje, dantų šepetėliai, muilinės, šampūnai ir kosmetikos priemonės vonioje – visus šiuos daiktus reikėtų paslėpti. Kadangi žiūrėdamas skelbimą, pirkėjas jau įsivaizduoja, kur ir kaip bute sudės asmeninius daiktus, svetimi daiktai nuotraukose jam tik trukdo“, – teigia I. Basokė.Kuo konkrečiau nurodykite buto vietą

Dažnai pardavėjai skelbimą užpildo atmestinai. Jų nuomone, jei pirkėjas susidomės, jis buto atvažiuos apžiūrėti, todėl nėra prasmės vargintis ir skelbime pateikti visą informaciją. Visgi toks požiūris būsto šeimininkams dažnai pakiša koją.

„Skelbime užpildykite kuo daugiau laukelių ir sudėkite visa varneles prie būsto privalumų, kadangi žmonės buto dažnai ieško pagal konkrečius kriterijus. Pavyzdžiui, juos gali dominti, ar butas turi aukštas lubas, ar jame yra balkonas, židinys, palėpė, ar laiptinėje yra liftas, o kieme – vieta automobiliui“, – pabrėžia Domoplius.lt atstovė.

Pardavėjai dažnai pritingi skelbime nurodyti adresą, nes jiems tai atrodo nesvarbu. Tačiau tikslus adresas labai praverčia. „Sakykim, nurodote, jog butas yra Subačiaus gatvėje. Tačiau toje gatvės dalyje, kuri yra arčiau centro, o ne Markučių. Jeigu šio fakto neakcentuosite skelbime, buto centre ieškantis pirkėjas gali juo ir nesusidomėti“, – teigia I. Basokė.

Pateikite kuo daugiau privalumų

Buto nuotraukas ir pagrindinį aprašymą papildanti informacija pirkėjui ne tik įdomi, bet ir naudinga. Be to, ji rodo, kad šeimininkas yra rimtas, atsakingas ir suinteresuotas parduoti butą.

Jeigu butas yra netoli centro, parašykite tai skelbime ir nurodykite, per kiek laiko centrą galima pasiekti pėsčiomis, automobiliu arba viešuoju transportu. Nepatingėkite parašyti, ar šalia yra mokymosi įstaigų, parduotuvių, parkas, stadionas. Dėl šių privalumų pirkėjas gali pasirinkti būtent jūsų būstą.

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
iris.lt
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt