Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindisart

Straipsniai

 

Židinio montavimas
2012-02-17 Šaltinis: Zidiniu.puslapiai.lt

Židinio montavimas. Geras ir kokybiškas židinys priklauso nuo puikiai savo darbą išmanančio specialisto. Klientas, bendraudamas su specialistu, išsako savo norus ir tik tuomet galima daryti brėžinį, nuo kurio ir prasidės darbas. Labai svarbu žinoti ir apsispręsti, kokia bus židinio paskirtis ir konstrukcija, nes nuo to priklauso vėlesnė darbų eiga. Vėliau nebebus galima keisti pamato konstrukcijos, aušinimo ir ventiliacijos vietos. Pavyzdžiui, jei židinys su kapsule, tuomet rekomenduojama iš lauko atvesti šalto oro padavimą, kad šis aušintų kapsulę ir kapsulė netrūktų nuo per didelio karščio.


Židinio montavimas title=
Nuotr. buzzle.com

• Išbetonuojamas pamatas. Kuo židinys sunkesnis, tuo pamatas turi būti storesnis. Jeigu židinys statomas su kapsule ir židinio konstrukcija yra lengva, tai padas gali būti apie 20 cm storio. Jeigu židinys mūrijamas iš plytų ir židinio konstrukcija yra sunki, tai pamatas pilamas net iki 1 metro storio, kad vėliau nesusmuktų ir netrūkinėtų plytų siūlės.


• Židinio padas mūrijamas iš plytų, blokelių. Kiekvienas židinys turi atskirą pado mūrijimo variantą. Pado apdailai naudojamos plytelės, dekoratyvinės plytos, marmuras, granitas, tinkas, dolomitas, lauko akmuo.


• Ant pado yra montuojamas perdengimas. Perdengimo storis priklauso nuo būsimos apdailos storio.


• Ant perdengimo statoma kapsulė arba mūrijamas atviras židinys.


• Židinys jungiamas į kaminą.


• Židinys izoliuojamas su Rockwool firmos karščiui atsparia „Firerock“ vata.


• Kai pastatoma kapsulė arba pamūrijamas atviras židinys, montuojama apatinė lentyna. Apdaila daroma iš granito, marmuro.


• Po to mūrijami šonai. Šonų apdailai naudojamos plytelės, marmuras, granitas, tinkas, dekoratyvinės plytos, dolomitas, lauko akmuo.


• Montuojama kakta. Apdaila daroma iš marmuro, granito.


• Montuojama viršutinė lentyna. Apdaila daroma iš marmuro, granito. Kadangi židinio konstrukcija yra izoliuota karščiui atsparia akmens vata, tai viršutinei židinio apdailai galima naudoti ir medį.


• Užbaigiama viršutinė dalis, paliekant tuštumas grotelėms. Apdailai dažniausiai naudojamas karščiui atsparus gipsas arba dekoratyvinės plytos.


• Židinio apdaila.

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt