Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindisart

Straipsniai

 

Žaisliukiškai pop artiškas interjeras mažame bute
2012-06-25 Šaltinis: Namudizainas.lt

Dar viena dizaineriško požiūrio į nedidelės erdvės apipavidalinimą viskas-vienoje erdvėje realizacija. Pop artiškai žavus, linksmas, tiesiog savo spalvomis ir formomis šokčiojantis nedidelio buto interjeras. Akivaizdu, kad mažo buto interjerui sukurti, reikia tuo pačiu metu siekti dviejų tikslų: 1) sukurti estetišką interjerą, 2) kuo racionaliau išnaudojant buto erdvę.


Žaisliukiškai pop artiškas interjeras mažame bute title=

Šis nedidelis butas (neradau nuorodų, kur butas yra, ir kas projektavo interjerą. Jei kur rasite, parašykite, papildysim informaciją) yra puikus abiejų tikslų įgyvendinimo pavyzdys. Savita, drąsiai pop artiška nuotaika, patrauklus modernus interjero dizainas tarpsta mažame bute, kuris iš tiesų atrodo gana erdvus. Mažame-erdviame bute lyg ir nieko netrūksta, kaip ir patogiame nedideliame name.

 

Originalus ir šiuolaikiškas, taip galėtume apibūdinti buto interjero projektą. Pop menas interjere. Pop meno idėja yra, panaudojant įprastus, kasdieninius, plataus vartojimo daiktus ar objektus, išgauti meninę išraišką. Kasdieniniai daiktai turėtų estetiškai suspragsėti, sužibėti, atsiverti estetiniu požiūriu, atskleisti savo grožį.

 

Gal būt, plataus vartojimo objektų panaudojime meno tikslais, galėtume atrasti paralelę su idėja “Kiekvienas žmogus yra menininkas, bet tik menininkas tai žino”. Paprasti, kasdieniai daiktai, tai kaip paprasti žmonės, kurie kasdien ar beveik kasdien eina į darbą, atlieka paprastus, nuobodžius, neįkvepiančius ar sunkius darbus. Paprasti žmonės – tarnautojai, valytojos, vairuotojai, darbininkai. Dabartinė visuomenė šiuos žmones iš tiesų gana plačiai “vartoja”. Jie kuria vertybes, kurios nėra labai vertinamos (socialistinėje visuomeninėje santvarkoje buvo atvirkščiai, apie tai architektūrinių stilių vystymosi požiūriu galite paskaityti čia). Bet iš tiesų kiekvienas žmogus yra menininkas, tik meno gyslelė jame nėra atskleista ar gyvenimo problemos taip užslėgusios paprasto žmogaus pečius, kad jam nė motais dainuoti, šokti ar rašyti eilėraščius. Jam ar jai nėra kada ištiesti nugaros ir paimti pieštuką ar gitarą į rankas.

 

Pop art`as tai lyg ir meno išlaisvinimas, “išbuožinimas”. Pop mene ir konservų dėžutė, limonado butelis ar senas laikraštis gali tapti meno kūriniu. Darbininkė – plastmasė, Pop art “meninėje santvarkoje”, tampa lygiaverte su turinčiais kilmę medžiu, akmeniu ar auksu ir yra tiek pat sėkmingai panaudojama medžiaga meno kūriniams sukurti.  

 

Grįžkime prie buto interjero. Buto atviroje, bendroje erdvėje yra įrengtas gyvenamasis kambarys, kuriame prie vienos sienos prigludusi papūsta pop artiška sofa, įkvėpta Bocca sofos pagal Salvador Dali, prie kitos sienos lūkuriuoja oranžinė ir žalia baro kėdės Koncord ir kambario viduryje sukonstruotas kavos staliukas, savo spalvomis ir LEGO formomis, primenantis žaidimų aikštelę, Karim Rashid dizainas.

 

Buto interjero nuotraukoje žemiau, svetainės erdvės kampelis, jauki poilsio ar skaitymo vieta, šildoma ir apšviesta popartiškai žaižaruojančios ugnies oranžiniame židinyje.

 

pop art interjeras mažame bute, detalės

 

Kitoje bendros erdvės dalyje įrengta miegamojo erdvė. Televizorius, pakabintas ant strypo, pritvirtinto prie lubų, sukinėjasi 360 ° kampu, tad galima žiūrėti, sėdint ant sofos svetainėje ar gulint lovoje miegamąjame.

 

pop art interjeras mažame bute, miegamojo erdvė

 

Kitoje buto atviros erdvės dalyje įrengta virtuvė. Virtuvėje yra beveik visa būtiniausia įranga: maža viryklė, nedidelis šaldytuvas, mikrobangų krosnelė ir keletas spintelių indams ir maisto atsargoms susidėti. Mažos virtuvės dizaino elementai, baltos spalvos spintelėmis, išryškintomis blizgančia, ryškiai žalios spalvos siena bei kai kuria virtuvine įranga ir, žinoma, spalvingų, žaismingų formų baro kėdėmis, baigia drąsią pop art interjere kelionę mažo buto sienomis, grindimis, lubomis, savitai bei originaliai papuošdami virtuvės erdvę bute.

 

pop art interjeras mažame bute, virtuvė

 

Oranžinė spalva prabėga vonios sieninių plytelių paviršiais ir suminkštėja oranžinių rankšluosčių siūleliuose.

 

pop art interjeras mažame bute, vonia

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt