Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu


art

Straipsniai

 

Virtuvės baldų pasirinkimas - nuo klasikos iki šiuolaikiškumo
2012-11-04 Šaltinis: www.kietibaldai.lt

Virtuvė - tai ne tik vieta, kur šeimininkė ruošia maistą. Virtuvėje mes visi drauge renkamės pietų ar vakarienės, čia neretai sutinkame svečius. Pirmiausia, virtuvės interjeras yra labai svarbus moterims, kurios čia praleidžia didelę dalį savo laiko. Šiuolaikinis virtuvės baldų asortimentas suteikia vartotojams didesnes galimybes pasirinkti.


Virtuvės baldų pasirinkimas - nuo klasikos iki šiuolaikiškumo title=
Nuotr. freshome.com

Įsivaizduodami virtuvės erdvę, mes matome harmoniją tarp grožio ir patogumo. Virtuvė, daugiau nei bet kuri kita namų dalis, visų pirma turėtų būti funkcionali. Taigi, prieš perkant arba užsakant pagaminti virtuvės baldus, pirmiausia reikia apsispręsti, kokio stiliaus baldų komplekto norite.

Kaip ir bet kurie kiti baldai, virtuvės baldai yra keturių pagrindinių stilių - klasikos, šiuolaikiniai, kaimo ir "hi-tech". Šiek tiek panagrinėkime kiekvieną iš jų.

Klasikinis stilius yra madingas ir populiarus visą laiką. Tokie baldai optimaliai tinka dideliems virtuvės plotams su aukštomis lubomis ir dideliais langais. Šio stiliaus baldai dažniausiai daromi iš masyvo ir tik iš natūralių medžiagų, yra natūralios medžio spalvos. Jungiamosios detalės daromos iš metalo, o plastikas visiškai nepriimtinas. Dažnai tokie baldai yra išraižyti įvairiais ornamentais.

Šiuolaikišką stilių renkasi žmonės, kuriems pagrindinis baldų kriterijus yra patogumas. Šio stiliaus virtuvės baldai būna šviesių spalvų, užapvalintų formų, nenaudojamos iššaukiančios detalės. Šiems baldams svarbiausia funkcionalumas.

Kaimo stiliaus baldams, kaip ir klasikiniams, yra naudojamos natūralios medžiagos. Tokio stiliaus yra ir pinti stalai bei kėdės.

Visiškai priešingas kaimo stiliui yra „hi-tech“. Šio stiliaus balduose yra dvi pagrindinės medžiagos, tai metalas ir stiklas. Šis stilius yra susijęs su moderniausių virtuvės prietaisų montavimu virtuvėje.

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
iris.lt
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt