Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindisart

Straipsniai

 

Virtuvės baldai pagal užsakymą
2015-04-22 Šaltinis: UAB “Interneto Reklamos Biuras”

Virtuvės baldai pagal užsakymą yra pats geriausias pasirinkimas, jei jūsų namuose – ne standartinių išmatavimų virtuvė. Specialiai jūsų namų maisto gaminimo erdvei galima suteikti išskirtinį vaizdą ir patogumą, jei į pagalbą pasitelksite baldų gamintojus.


Virtuvės baldai pagal užsakymą title=

O štai jiems talkinantys baldų dizaineriai, atvykę į baldų reikalaujančią virtuvę, sukurs tokį jų dizainą, taip išnaudos erdvę ir tikrai sumąstys, ką galima įrengti vienoje ar kitoje visiškai, rodos, niekam netinkančioje virtuvės kertelėje.

Būtent virtuvės baldai pagal užsakymą, kai jie gaminami pagal jūsų namų ir jų gyventojų poreikius, tikrai bus tokie, kokių neturės nė viena draugė, kaimynė ar pavydi giminaitė. Nors, kaip daugelis sako, namus kuriame sau, pagal save, o ne žiūrint kitų žmonių nuomonės, tačiau lietuvių tautos bruožai – noras išsiskirti, atrodyti kitaip nei kiti bei nors mažiausias pavydas egzistuoja, kad ir kaip tą neigtumėm.

Taigi jei jau išvartėte namų interjero ir dizaino kūrimo patarimus siūlančius žurnalus, apvaikščiojot baldų salonus, tačiau niekas nepasirodė artima, tiek miela, kad norėtųsi tai turėti savo namuose, kvieskite į pagalbą tokį darbą išmanančius, kupinus kūrybinių idėjų ir profesionalių patarimų baldų gamintojus bei dizainerius.

Pastarieji tikrai pagelbės, jei neapsisprendžiate, kokias spinteles, spintas ar lentynas įrengti itin mažoje ar kaip tik labai didelėje virtuvėje. Galbūt ją sujungti su valgomuoju? O gal vietoj kelių pastatomų spintelių padaryti vieną didesnę virtuvinę spintą, talpinančią daugybę rakandų, kurių čia visuomet yra nemažai, tačiau jie visi reikalingi?

Tokius ir panašius sprendimus labai greitai išnagrinėja individualių baldų gamintojai. Šie darbuotojai per savo darbinę praktiką yra susidūrę su tikrai nemažai sudėtingų variantų, yra realybėje pritaikę tai, kas tik, rodos, vizualiai įsivaizduojama, turi pakankamą interjero dekoravimo idėjų bagažą.

O viso to tikrai labai reikia virtuvėje, kur kasdien ne tik maistas, bet ir gyvenimas verda. Virtuvė turi būti patogi joje gaminančiam žmogui, ir ten užsukantiems šeimos nariams.

Taigi net mažutė virtuvė turi talpinti kartais ir nemažai žmonių, o dar joje turi ir netrukdyti vienas kitam... Vienintelė išeitis - virtuvės baldai pagal užsakymą, kuriuos profesionalūs darbuotojai ir suprojektuos, ir pagamins, ir sustatys taip, kaip būtų patogu, miela ir jauku ne tik ten nuolat zujančiai šeimininkei, bet ir užsukusiam svečiui, kuris net į puošniausią svetainę nebenorės eiti.

 

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt